Strona 153 z 200 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,295 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2281

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez mata97 Zobacz posta
    Chciałbym wam zdać opinie o tym aucie oglądałem je dziś, nie znalazlem go opisanego na forum:
    http://allegro.pl/audi-tt-s-line-2-0...056987046.html
    Na zdjęciach jak się dobrze przy patrzeć widać źle spasowany przód, właściciel przyznał się, że przywiozł rozwalone z luksemburga, ogromna ilość białych odprysków, cały przód z błotnikami i tylny zderzak do malowania, raczej nie warto wgl tej tt brać pod uwage.

    A teraz mam pytanie do was, wie ktoś coś o tym auttku, tez na forum nie znalazłem?
    https://www.olx.pl/oferta/audi-tt-CI...tml#8360b8c882
    Oglądałem go i wygląda dosyć fajnie, szkoda ze brak s-line i alu pedały itd. jeden poważniejszy mankament to lewy przedni reflekor wymieniony na inny z czarnym wkładem, właściciel twierdzi, że dostał kamieniem na autostradzie. Według was jaka powinna być jego cena?
    W mojej ocenie drogo bo i za co te prawie 50 tyś. Na forum Mateusz sprzedaje swoje auto w którym można jeść z podłogi. Opisze Ci też na pewno rzetelnie historie auta. Ostatnia cena to chyba 49900,-
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  2. #2282

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    ale mateusza miala chyba dosc konkret dzwona ?

  3. #2283
    Awatar KrzysiuProgramista
    Dołączył
    Jun 2015
    Płeć
    Skąd
    Zgierz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2016
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,342
    Cytat Zamieszczone przez Paszczak Zobacz posta
    ale mateusza miala chyba dosc konkret dzwona ?
    Bez przesady Napisz do niego, a Ci podeśle jak auto wyglądało i sam ocenisz

  4. #2284

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Miała ale na pewno dostaniesz od niego pełne info na temat dzwona i naprawy na co w przypadku większości sprzedawanych w Polsce aut ja bym nie liczył. Napisz, zapytaj i oceń - jak Ci nie podpasuje kupować nie musisz :P
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  5. #2285
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Jasn, że każda osoba która do mnie pisze/ dzwoni dostaje od razu informacje jak auto wyglądało po stluczce. Nie ide sladem wiekszosci sprzedajacych na allegro i innych. Ja chce mieć czyste sumienie i mówię jak jest i co albo ktoś to akceptuje albo i nie. Zapraszam w weekend, przyjedź pogadamy a napewno nie będziesz zawiedziony stanem auta.

    Będzie się podobało to ok nie to luźno pogadamy i podpowiem co i jak w tematach TT

    PS. Paszczak a Ty widziałeś auto po kolizji, że tak twierdzisz?
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 23-11-2017 o 07:45

  6. #2286

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    Tu na klubie była kłótnia, moderatorzy chyba posty pousuwali. Ktoś pisał że wcale taka mała przygoda nie była...

  7. #2287
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Ktoś pisał, ktoś mówił, ktoś słyszał...a nikt nie widział. Kto jest chętny to pisze do mnie i ma udzielone wszystkie informacje i tyle w temacie. Na brak zainterrsowania nie narzekam. Bylo kilku kupujacych ale rozeszlo sie o kase. Nikt nie mial uwag do stanu i jakosci naprawy.

    Ja to chciałbym przyjrzec sie TT co poniekrorych a zwlaszcza tych co duza gadaja a sami jezdza gniotami. Ponad 80% TT na allegro to powypadki, jedni wola wiedzieć co kupują a drudzy kupują w niewiedzy i cieszą się póki ich ktoś nie uświadomi.

  8. #2288

    Dołączył
    Jun 2017
    Płeć
    Skąd
    Slask
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Orange
    Posty
    391
    To może żeby nie było dyskusji wrzuć w swoim temacie zdjęcia przed naprawą aby każdy potencjalny od razu miał świadomość. Co do drugiej części posta, tak niestety przyjęło się tutaj że klubowiczy auta to igiełki wychuchane, wydmuchane i ogólnie ach, a niestety tak nie jest.

    Moim zdaniem trochę nie fair, że na dzień dobry nikt nie widzi zdjęcia sprzed kolizji/wypadku.
    Ale to tylko moje zdanie, ja tam nie zamierzam MK2 kupować
    Pozdr.

  9. #2289

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Cytat Zamieszczone przez Paszczak Zobacz posta
    Tu na klubie była kłótnia, moderatorzy chyba posty pousuwali. Ktoś pisał że wcale taka mała przygoda nie była...
    Ja to napisałem i jest to tylko i wyłącznie moja opinia oparta na zdjęciach zamieszczonych przez Magdę zaraz po zdarzeniu. Mam specyficzne podejście do historii powypadkowej aut i to co dla jednego jest kolizją dla mnie dyskwalifikowało to auto do zakupu i naprawy. Z drugiej strony poleciłem to auto kilka postów wyżej do oględzin bo nie każdy jest taki jak ja a oględziny, gwarancja solidnej naprawy, nie pod handel i pełna historia auta, którą zna większość z forum a szczególnie właściciel może komuś wystarczyć by kupić to auto.
    Faktem jest, że pozostaje pewien niesmak po usunięciu postów w ogłoszeniu Mateusza jak i zdjęć z kolizji Magdy. Któryś z moderatorów pisał żeby nie bić piany bo zdjęcia są - ja ich nie widzę ale może słabo szukam. Ma je na pewno Mateusz więc jak ktoś jest zainteresowany to wie gdzie go szukać.
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  10. #2290
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Po pierwsze: ogłoszenie spełnia regulamin forum,
    Po drugie: każdy potencjalny ma świadomość po napisaniu do mnie,
    Po trzecie: zadzwoń do wszystkich ludzi z allegro żeby powstawiali zdjęcia po kolizji i przed cofnięciem licznika bo wkoncu to też nie fair,
    Po czwarte: wrzuć zdjęcie po kolizji i żeby nie było dyskusji, niestety w przypadku naszych specjalistów jedno wyklucza drugie,
    Po piąte: nie fair to zachowują się osoby które gadają za moimi plecami ze jestem oszustem i wbrew temu nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać napewno z tymi osobami sobie pogadam, bo dlamnie to nie jest do zaakceptowania.

    Po setne: dla Twojego wewnętrznego uspokojenia i reszty osób, żeby nie czuły się oszukane samym faktem czytania mojego ogłoszenia mimo braku zainteresowania oferta kupna wrzucę zdjęcie.

    PS. ZDJĘĆ NIKT NIE USUWAŁ PO KOLOZJI...PRZYNAJMNIEJ JA TEGO NIE ROBIŁEM. BYĆ MOŻE ZOSTAŁY USUNIĘTE PO AKTUALIZACJI FORUM, ALBO WYGASŁY NA SERWERZE ZEWNĘTRZNYM NIE MAM POJĘCIA!

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez MaTTeusz ; 23-11-2017 o 11:02

  11. #2291

    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    pszczyna
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Black
    Posty
    13
    Wiem napewno, że TT od matteusza jest teraz lepiej poskladane niż jak wyjechało z fabryki i że wygląda świetnie.
    Nie mogę kupić bo moj budżet max 45k, i połączenie kolorystycznie mi akurat nie odpowiada. Auto które wam wrzucilem z 48 na 44500 ustalilem cene, gość sie ceni ale auto jest naprawde w dobrym stanie, zrobil tylko bardzo słabe zdjecia, ogladalem przez 5 miesiecy 7x mk2 co byly na sprzedaż, wszystkie albo kierownice pościerane, albo malowane itd.
    Myśle że trafiłem swoje auto

  12. #2292
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Panowie, to nie miejsce na kłótnie odnośnie zdjęć aut Mateusza. Zdjęcia zostały usunięte przez poprzednich moderatorów, dlaczego? oficjalnie nie wiem.

    Mateusz nie ukrywa że auto było uderzone, zresztą dlatego Magda je sprzedała.

    pzdr
    Hubi

  13. #2293
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez MaTTeusz Zobacz posta
    Po pierwsze: ogłoszenie spełnia regulamin forum,
    Po drugie: każdy potencjalny ma świadomość po napisaniu do mnie,
    Po trzecie: zadzwoń do wszystkich ludzi z allegro żeby powstawiali zdjęcia po kolizji i przed cofnięciem licznika bo wkoncu to też nie fair,
    Po czwarte: wrzuć zdjęcie po kolizji i żeby nie było dyskusji, niestety w przypadku naszych specjalistów jedno wyklucza drugie,
    Po piąte: nie fair to zachowują się osoby które gadają za moimi plecami ze jestem oszustem i wbrew temu nie mam zamiaru nikomu niczego udowadniać napewno z tymi osobami sobie pogadam, bo dlamnie to nie jest do zaakceptowania.

    Po setne: dla Twojego wewnętrznego uspokojenia i reszty osób, żeby nie czuły się oszukane samym faktem czytania mojego ogłoszenia mimo braku zainteresowania oferta kupna wrzucę zdjęcie.

    PS. ZDJĘĆ NIKT NIE USUWAŁ PO KOLOZJI...PRZYNAJMNIEJ JA TEGO NIE ROBIŁEM. BYĆ MOŻE ZOSTAŁY USUNIĘTE PO AKTUALIZACJI FORUM, ALBO WYGASŁY NA SERWERZE ZEWNĘTRZNYM NIE MAM POJĘCIA!

    Pozdrawiam
    Masz tu za dużo życzliwych niestety, nawet takich co o zdjęcia poprzedniej właścicielki prosili nie będąc zainteresowanych kupnem, więc będzie Ci ciężko sprzedać na forum, a szkoda bo dobre auto, tylko jak swoje ulepy sprzedają to najlepsze, to się nazywa hipokryzja panowie
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #2294
    Awatar Kanapa
    Dołączył
    Jun 2016
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    brak
    KM
    265
    Rocznik
    2002
    Kolor
    Czarny
    Posty
    1,187
    kurde juz popcorn szykowałem haja haja !! nie no żartuje sobie głupio tylko jak to ja, sorki za mikro OT.

    Dobrze mata97 że znalazłeś już kandydata na swoje autko, jak już będziesz właścicielem wrzucaj temat i pochwal się swoim nabytkiem.

    Co do Matteusza to autko też mogę potwierdzić że dobrze naprawione tak jak powinno być, dokładnie i starannie... gdzieś wydaje mi się że widziałem zdjęcia po kolizji (z czasów przed aktualizacją) i nie było to coś co można by oddać tylko na złom (biorąc po uwagę że mąż od szwagierki ma serwis Kia,Bmw,Porsche w Katowicach to widziałem gorzej zniszczone auta, które po naprawie w sposób "prawidłowy" a nie na "odwal się/handelek" śmigają/nie ściągają do dziś, co niektóre jako auta zastępcze (sam używam kijanki po strzale w bok po naprawie i fakt musiałem w to włożyć ponad 8tysi ale jest cacy i wiem co mam wszystko zrobion) ... oczywiście jeśli się mylę i zdjęcia co widziałem mylę z kimś innym to przepraszam za zamieszanie i jeszcze większe OT.

  15. #2295

    Dołączył
    Dec 2017
    Płeć
    Skąd
    Rybnik
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    17
    Hej wszystkim
    Potrzebowałbym opinii dotyczącej tej => https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6zmPMv.html TTki. Wygląda na bogato doposażoną z tym, że nie pasuje mi brak wytłoczek S-line na siedzeniach oraz emblematu na kierownicy. Z góry dzięki za pomoc! Mam niestety do gościa dość daleko a może komuś coś wpadnie w oko.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •