Strona 191 z 200 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,851 do 2,865 z 2990

Wątek: Kupujemy Audi TT MK2

  1. #2851

    Dołączył
    Aug 2019
    Płeć
    Skąd
    Kórnik
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Posty
    28
    Tak więc elementy zainfekowane to lewe i prawe nadkole oraz jedno tylne. Wiadomo auto chcę kupić dla siebie z myślą o dłuższej przygodzie. Więc po za kupnie na pewno elementy oddałbym elementy do lakierowania ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy te elementy nie były wcześniej naprawiane np. poprzez wycinanie i zgrzewanie nowego elementu. A mam takie podejrzenia ponieważ te purchawki kończą się dość równymi krawędziami. I dlatego się boje czy pod spodem nie znajdziemy niespodzianki i będzie trzeba wymienić całych elementów, chyba że aluminium się tak szybko nie daje. Ale mogę się mylić więc proszę o opinię.

  2. #2852
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Przedni blotnik lepiej wymienić, niż naprawiać. Z tylnym jest gorzej.
    Moja sugestia, sprawdź dokładnie tylny miernikiem lakieru. Jeśli niczego niepokojącego nie zobaczysz, to spokojnie możesz później oddać auto do lakierowania.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  3. #2853

    Dołączył
    Aug 2019
    Płeć
    Skąd
    Kórnik
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2007
    Posty
    28
    Dziękuję za informację.
    Wiadomo to nie są nowe auta więc zawsze będzie trzeba w niej coś wsadzić po zakupie. Ale warto wiedziec przed zakupem jak najwiecej, żeby nie byc później zakończonym.

  4. #2854

    Dołączył
    Oct 2016
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    2001
    Kolor
    kiepski
    Posty
    28
    Hej uważacie, iż egzemplarz warty zainteresowania?
    https://webcache.googleusercontent.c...l&client=opera

  5. #2855
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    A możesz dać jakiś sensowny link?
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  6. #2856
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    A możesz dać jakiś sensowny link?
    https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-a...5-IDyPVkS.html

    Auto wisi bardzo dłuuugo a obecna cena 55k jak dla mnie za ten rok, przebieg, wyposażenie podejrzanie niska... a tym bardziej, że "auto jest po wymianie oleju w skrzyni biegów, ma także wymienione przednie amortyzatory i rozrząd" wymiana oleju w skrzyni ponad 1k, przednie amortyzatory ponad 4k (o ile wstawił oryginalne Magnetic Ride ) i rozrząd około 3k. Także auto na pewno do bardzo dokładnego sprawdzenia

  7. #2857
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Białe lusterka - dziwne. Szyby odpadają przy pierwszej kontroli. Zdjęcia niewyraźne. Trudno stwierdzić, czy polift (nie widzę ani skrzyni ani zegarów). Perełka, a wydech czarny - kuje w oczy. Patrząc na cenę warto spytać, co się z nim działo. Sprzedawca inteligentnie nie opisuje żadnych napraw. Cena bardzo podejrzana.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  8. #2858
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Trudno stwierdzić, czy polift (nie widzę ani skrzyni ani zegarów).
    Zegary i lewarki zmiany biegów są takie same w obu wersjach.
    Poliftowe TTS ma srebrny ring na poduszce powietrznej kierowcy, wenty nawiewów w czarnym połysku, włącznik świateł drogowych w czarnym połysku, przycisk Magnetic Ride oznaczony literką S i przełącznik lusterek z chromowanym wykończeniem.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  9. #2859
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    W sensie skrzyni miałem na myśli MR -> S właśnie. Zegary były czerwone, ale nie jestem pewny, czy w S też.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  10. #2860
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Zegary były czerwone, ale nie jestem pewny, czy w S też.
    TTS zawsze miał białe podświetlenie zegarów, białe wskazówki i biały wyświetlacz FIS.
    Ten z linku na poduchę kierowcy z przedlifta. Reszty wnętrza nie widać.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  11. #2861
    Awatar P5_KAROL
    Dołączył
    Oct 2014
    Płeć
    Skąd
    Kalisz - Konin - Łódź
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    LZ9Y
    Posty
    614

  12. #2862
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    10 tyś więcej i sprzedaż zakończona? hm.
    Audi TTS 2011 Quattro S-Tronic

  13. #2863
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Sprzedaz jako ogloszenie-to normalne.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #2864
    Awatar darula73
    Dołączył
    Nov 2017
    Płeć
    Skąd
    szczecin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    251
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    Witam jestem za mało kumaty na fora choć na tym forum jestem od czasu kupna tt 8j 2,5 roku temu. Moja tt to ośka po małym modzie 251 KM i przechodząc do sedna znalazłem to ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6CAG2Y.html i chciałem zamienić swoją plus dopłata. Strzeliłem sobie traskę Szczecin Żyrardów celem oglądnięcia tego cuda jak twierdził sprzedający. Co by ewentualnie zaoszczędzić czas komuś kto byłby zainteresowany to krótka historia autka. Coś tam o samochodach wiem po sprawdzeniu vin w serwisie przebieg raczej orginalny 30.03.2018 miał w serwisie 145 tyś jednak przegląd tylko jeden był robiony w serwisie na 40 tyś w 2010 roku w 2010 była szkoda jakaś delikatna był wymieniony zderzak przód i belka podzderzakowa po moich oględzinach tego przodu nic nie widać co by mogło być coś więcej uszkodzone tak więc bym się nie czepiał. Silnik pracuje pozytywnie pod maską wszystko na swoim miejscu i to jest ważne. A teraz minusy: wspomniany zderzak jak i błotniki i maska do ponownego malowania z uwagi na dużą ilość odprysków i przytarcia na połączeniu prawego błotnika ze zderzakiem "a w ogłoszeniu perfekt" opony śmietnik, zorana gałka biegów,brak półek bagażnika i elementów trzymających półkę, syfiasta okleina ala carbon na konsoli i desce felgi na fotkacz z ogłoszenia wyglądają super, na żywo nadają się do renowacji z uwagi na obcierki i utlenione aluminium, wspomniany wcześniej silnik wymyty jak pupa niemowlaka lecz widać ślady po typowych wyciekach choć by vacupompa. akcesoryjny tłumik Fajnie mruczy lecz końcówki wydechu przypalają blende bo całość żle spasowana. Oczywiście to jest moja opinnia ale może komuś pomoże zaoszczędzić czas i kase. Ja osobiście uważam cene za zbyt wysoką z uwagi ile trzeba jeszcze wsadzić w pakiet startowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam jestem za mało kumaty na fora choć na tym forum jestem od czasu kupna tt 8j 2,5 roku temu. Moja tt to ośka po małym modzie 251 KM i przechodząc do sedna znalazłem to ogłoszenie https:l i chciałem zamienić swoją plus dopłata. Strzeliłem sobie traskę Szczecin Żyrardów celem oglądnięcia tego cuda jak twierdził sprzedający. Co by ewentualnie zaoszczędzić czas komuś kto byłby zainteresowany to krótka historia autka. Coś tam o samochodach wiem po sprawdzeniu vin w serwisie przebieg raczej orginalny 30.03.2018 miał w serwisie 145 tyś jednak przegląd tylko jeden był robiony w serwisie na 40 tyś w 2010 roku w 2010 była szkoda jakaś delikatna był wymieniony zderzak przód i belka podzderzakowa po moich oględzinach tego przodu nic nie widać co by mogło być coś więcej uszkodzone tak więc bym się nie czepiał. Silnik pracuje pozytywnie pod maską wszystko na swoim miejscu i to jest ważne. A teraz minusy: wspomniany zderzak jak i błotniki i maska do ponownego malowania z uwagi na dużą ilość odprysków i przytarcia na połączeniu prawego błotnika ze zderzakiem "a w ogłoszeniu perfekt" opony śmietnik, zorana gałka biegów,brak półek bagażnika i elementów trzymających półkę, syfiasta okleina ala carbon na konsoli i desce felgi na fotkacz z ogłoszenia wyglądają super, na żywo nadają się do renowacji z uwagi na obcierki i utlenione aluminium, wspomniany wcześniej silnik wymyty jak pupa niemowlaka lecz widać ślady po typowych wyciekach choć by vacupompa. akcesoryjny tłumik Fajnie mruczy lecz końcówki wydechu przypalają blende bo całość żle spasowana. Oczywiście to jest moja opinnia ale może komuś pomoże zaoszczędzić czas i kase. Ja osobiście uważam cene za zbyt wysoką z uwagi ile trzeba jeszcze wsadzić w pakiet startowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6CAG2Y.html

  15. #2865
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Cytat Zamieszczone przez darula73 Zobacz posta
    Witam jestem za mało kumaty na fora choć na tym forum jestem od czasu kupna tt 8j 2,5 roku temu. Moja tt to ośka po małym modzie 251 KM i przechodząc do sedna znalazłem to ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6CAG2Y.html i chciałem zamienić swoją plus dopłata. Strzeliłem sobie traskę Szczecin Żyrardów celem oglądnięcia tego cuda jak twierdził sprzedający. Co by ewentualnie zaoszczędzić czas komuś kto byłby zainteresowany to krótka historia autka. Coś tam o samochodach wiem po sprawdzeniu vin w serwisie przebieg raczej orginalny 30.03.2018 miał w serwisie 145 tyś jednak przegląd tylko jeden był robiony w serwisie na 40 tyś w 2010 roku w 2010 była szkoda jakaś delikatna był wymieniony zderzak przód i belka podzderzakowa po moich oględzinach tego przodu nic nie widać co by mogło być coś więcej uszkodzone tak więc bym się nie czepiał. Silnik pracuje pozytywnie pod maską wszystko na swoim miejscu i to jest ważne. A teraz minusy: wspomniany zderzak jak i błotniki i maska do ponownego malowania z uwagi na dużą ilość odprysków i przytarcia na połączeniu prawego błotnika ze zderzakiem "a w ogłoszeniu perfekt" opony śmietnik, zorana gałka biegów,brak półek bagażnika i elementów trzymających półkę, syfiasta okleina ala carbon na konsoli i desce felgi na fotkacz z ogłoszenia wyglądają super, na żywo nadają się do renowacji z uwagi na obcierki i utlenione aluminium, wspomniany wcześniej silnik wymyty jak pupa niemowlaka lecz widać ślady po typowych wyciekach choć by vacupompa. akcesoryjny tłumik Fajnie mruczy lecz końcówki wydechu przypalają blende bo całość żle spasowana. Oczywiście to jest moja opinnia ale może komuś pomoże zaoszczędzić czas i kase. Ja osobiście uważam cene za zbyt wysoką z uwagi ile trzeba jeszcze wsadzić w pakiet startowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Witam jestem za mało kumaty na fora choć na tym forum jestem od czasu kupna tt 8j 2,5 roku temu. Moja tt to ośka po małym modzie 251 KM i przechodząc do sedna znalazłem to ogłoszenie https:l i chciałem zamienić swoją plus dopłata. Strzeliłem sobie traskę Szczecin Żyrardów celem oglądnięcia tego cuda jak twierdził sprzedający. Co by ewentualnie zaoszczędzić czas komuś kto byłby zainteresowany to krótka historia autka. Coś tam o samochodach wiem po sprawdzeniu vin w serwisie przebieg raczej orginalny 30.03.2018 miał w serwisie 145 tyś jednak przegląd tylko jeden był robiony w serwisie na 40 tyś w 2010 roku w 2010 była szkoda jakaś delikatna był wymieniony zderzak przód i belka podzderzakowa po moich oględzinach tego przodu nic nie widać co by mogło być coś więcej uszkodzone tak więc bym się nie czepiał. Silnik pracuje pozytywnie pod maską wszystko na swoim miejscu i to jest ważne. A teraz minusy: wspomniany zderzak jak i błotniki i maska do ponownego malowania z uwagi na dużą ilość odprysków i przytarcia na połączeniu prawego błotnika ze zderzakiem "a w ogłoszeniu perfekt" opony śmietnik, zorana gałka biegów,brak półek bagażnika i elementów trzymających półkę, syfiasta okleina ala carbon na konsoli i desce felgi na fotkacz z ogłoszenia wyglądają super, na żywo nadają się do renowacji z uwagi na obcierki i utlenione aluminium, wspomniany wcześniej silnik wymyty jak pupa niemowlaka lecz widać ślady po typowych wyciekach choć by vacupompa. akcesoryjny tłumik Fajnie mruczy lecz końcówki wydechu przypalają blende bo całość żle spasowana. Oczywiście to jest moja opinnia ale może komuś pomoże zaoszczędzić czas i kase. Ja osobiście uważam cene za zbyt wysoką z uwagi ile trzeba jeszcze wsadzić w pakiet startowy

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    https://www.otomoto.pl/oferta/audi-t...-ID6CAG2Y.html
    A zauważyłeś, że to ciekawy składak?
    I że z napędem quattro i z wersjami S-line i TTS niewiele ma wspólnego?
    Ostatnio edytowane przez elmacho ; 10-11-2019 o 22:05
    AUDI nie przestaje się kochać.

Podobne wątki

  1. MK3 [8S] Kupujemy Audi TT MK3
    Przez hubi_pl w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post / autor: 29-11-2023, 17:11
  2. Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 11411
    Ostatni post / autor: 17-10-2023, 10:43
  3. MK1 [8N] Kupujemy Audi TT MK1
    Przez ZUCZEK w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 8875
    Ostatni post / autor: 04-10-2016, 07:07
  4. Groźby karalne w dziale "Kupujemy audi tt"
    Przez maciek6005 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 21:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •