Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Zwykły bohater

  1. #1
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692

    Zwykły bohater

    Nie wiem czy ktoś zna tą audycje "zwykly bohater" ja poznałem dopiero jak kolega w niej brał udział. Fajnie ny było gdybyście oddali na niego głos. Mozecie oczywiście i na innych.

    http://dziendobry.tvn.pl/video/zwykl...ref_map=[]

    http://wideo.onet.pl/wiadomosci-oddal-znalezione-pieniadze,100783,w.html#.ULDC_IEMBeY.facebook

    http://www.zwyklybohater.pl/zagubione-emerytury

  2. #2
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Wiadomo! Warszawa Mokotów! Wiemy gdzie takich ludzi można szukać!
    Brawo!

    Ja też oddałem pieniądze, tyle że kwota to 100zł, ale chyba liczy się sam fakt i dobry uczynek
    Oby więcej takich ludzi.

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Smutne tylko, że w naszym kraju jest to traktowane jako bohaterski czyn. Podoba mi się podejście tego człowieka, który sam stwierdza, że nie jest to żadne bohaterstwo, a jedynie jego powinność- znalazłeś coś, więc powinieneś poszukać właściciela i mu to oddać. Podnoszenie tej historii do rangi bohaterstwa, świadczy o tym, że osoby które to robią, niekoniecznie zrobiłyby tak samo, a przynajmniej długo zastanowiłyby się nad tym czy zgubę zwrócić. Kwestia zasad i wychowania. Bohaterstwo to według mnie bezinteresowne poświęcanie swojego zdrowia lub życia dla uratowania życia innej, zwłaszcza obcej osoby.

  4. #4

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    No na bohatera raczej nie zasługuje. Bohaterstwo to jak napisał jasiel bezinteresowne narażanie zdrowia i życia dla innej osoby np. ją ratując.

    Postąpił DOBRZE ale bohaterem dla mnie osobiście nie jest nawet za grosz.

    Może ktoś kojarzy młodego chłopaka co ratował życie dwóm osobą topiącym się w jeziorze. Gdy przyjechała policja to kibicowali mu DASZ RADE. Nawet w wodzie się nie zamaczali, a on sam musiał dwie osoby zaciągnąć do brzegu.
    Ostatnio edytowane przez ICE ; 24-11-2012 o 16:16

  5. #5
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    I mnie podobna akcja spodkala jakies 1,5 roku temu . Wysiadajac z auta przed domem musial mi portwel wyleciec (kasy za wiele nie bylo ale wszystkie moje papiery ) i nawet o tym nie wiedzialem. Wieczorem jakie bylo moje zdziwienie jak mi Polizei do piwnicy wchodzi zatkalo mnie jak niewiem co .. zapytali czy ja to taki a taki i czy nie zgubilem czegos - ja ze nie zapytali a portwel no to ja sie lapie za kieszen zeby im pokazac ze mam a tu zonk … buraka na twarzy napewno mialem jak niewiem co . Poprosili zebym sprawdzil czy wszystko sie zgadza i jakis papier podpisal. W srodku oczywiscie niczego nie brakowalo , na koniec zapytalem kto znalazl odpowiedzieli ze ktos z sasiedstwa ale wolal zostac anonimowy . Nawet nie wiedzialem komu podziekowac itd. od tego czasu stalem sie zajeb***scie uprzejmy dla moich sasiadow
    I TT

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Powiem wam szczerze bardziej bym był w stanie uratować komuś życie, niż zwrócić kasę, chyba aż taki uczciwy nie jestem i zapewne nie jestem sam, ale przyznaję się bez bicia, druga sprawa iż nie jest to żaden wyczyn i bardzo łatwo zaaranżować takie coś, wiedząc że stawka może być większa czyli 200tyś. takie moje zdanie więc głosu nie oddam.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Panowie, nie załamujcie mnie. No może to nie jest sprawa bohaterska, ale nie normalna w naszym kraju. Dla mnie każdy z tych osób jest "bohaterem", większym lub mniejszym. Gdyby w Polsce wszyscy byli jak ci ludzie to ten program by wogole nie powstał i miał szanse na sukces . Ale widocznie niestety nie jest to normalne postępowanie ( a powinno być) wiec zostały wybrane te historie. Nie pisze tak bo kolega występuje, ale dlatego bo tak uważam.

    Skorumpowani politycy, idioci ktorze chodzą po dachu naszych aut lub dewastują czyjaś własność itd. Mógłbym wymieniać z dwie strony. Wiec takie pozytywne informacje o ludziach jest jak dla mnie pozytywny sygnał ze sa i normalni ludzie, bo ja już wątpiłem ze tacy są. , i aby więcej takich.

    I nie zawsze gdzieś jest jakiś spisek.

    P.S. Wiem ze to nonsens, ale ja na prawie wszystkich głosowałem.
    Ostatnio edytowane przez Piootr ; 25-11-2012 o 01:21

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-06-2013, 15:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •