witam serdecznie Chcemy pomóc Lubelskiemu Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w postaci aby zorganizować akcję żeby przypomnieć ludziom że można przekazać 1% podatku na rzecz Hospicjum
Akcja Odbędzie się w dwóch terminach 8 marzec oraz 15 marzec
Wolontariusze Hospicjum maja zbierać pieniążki w dwóch Hipermarketach(8-leclerc i 15-Tesco) Naszym zadaniem była by dodatkowa pomoc dla tej akcji..czyli: rozeklamowanie akcji 1% podatku na rzecz hospicjum np. Dwa auta VW i Audi stoją np pod głównym wejściem do Plazy z plakatami na samochodach i reklamują w/w akcję
miejsc jest kilka:
Plaza - główne wejście
Plac Zamkowy
plac Litewski
8 marzec-Leclerc turystyczna
15 marzec Tesco
macro

Zlot rozpoczyna się 8 marca o godz 10:00 na Placu Zamkowym.
o godzinie 10:30 jest planowany przejazd przez miasto i reklamowanie w/w akcji z eskortą Policji
Powrót na Plac Zamkowy
Rozjechanie się aut w teren wcześniej już ustalony(plaza, tesco itd.)
Akcja Hospicjum odbywa się w godz. 10o - 19o myślę że nam się zejdzie kilka godzin i o konkretnej godzinie spotykamy się na Placu Zamkowym
Są również mile widziane osoby które czują sie na siłach aby zbierać pieniążki do puszek w/w miejscach ale to muszę wiedzieć wcześniej w celu identyfikatorów

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 11:30 pm ]
info co do sobotniego zlotu :
Zbieramy się o 9:30 - 10.00 na Placu Zamkowym
-Od 10 miejsca rozdaje ulotki puszki itd
o godz. 10.30 ma przyjechać telewizja na plac Zamkowy i po nich robimy przejazd przez miasto
Niestety będzie tylko jeden Radiowóz ale to tak samo jak na WO¦P wszystko wyjdzie na miejscu jak władza przyjedzie
Wracamy na Plac Zamkowy i dzielimy się autami i rozjeżdżamy w miejsca gdzie będziemy stać i działać:
Miejsca:
- Plac Zamkowy ilość aut nieograniczona
- Plac Litewski Aut 4 ( na tyle mamy pozolenie)
- Tesco jeszcze się ustali ile aut
- Olimp jeszcze się ustali ile aut
- Leclerc - rozmowy w toku
- Plaza - Tu jest problem gdyż nie mamy pozwolenia aby wjechać pod samą Plazę więc myślę że coś sie wykombinuje i tez jakaś grupa aut tam pojedzie
- Parking pod Galerią centrum( będziemy załatwiać Darmowy kilka aut)
- Parking na Krak.przedmieściu pod księgarnią techniczną
- ¦widnik - Jeżeli koledzy ze ¦widnika mają pomysł l to wyślemy ich z puszką i ulotkami do ¦widnika miejsce Byście gdzieś stanęli w centrum

Prawdopodobnie mamy załatwioną jakąś przekąskę przez LKA

Wszelkie pytania i propozycję proszę Pisać do mnie na pw

Mam nadzieje że jesteśmy dorośli i obejdzie się bez żadnych incydentów i żartów gdyż chcąc niechcąc jest to poważna akcja dzięki której dzieci z Lubelskiemu Hospicjum będą nam wdzięczni gdyż przecież robimy to dla nich..
Dziękuje wszystkim za WIELK¡ POMOC

otrzymałem też już potwierdzenie tej informacji : Zlot na Torze Kartingowym w Lublinie odbędzie się w niedziele 20 kwietnia o godzinie 10tej (ważna sprawa bo auta będą wpuszczane prawdopodobnie tylko przez godzine po czym zamykamy brame wjazdową) zapraszam wszystkich

[ Dodano: Wto Mar 25, 2008 8:24 pm ]
niestety zlot na torze odwołany
ale 12 kwietnia o godz.20 jest imprezka integracyjna w Klubie Iskra w ¦widniku jeśli ktoś jest chętny to zapraszam

[ Dodano: Sro Kwi 09, 2008 6:02 am ]
Lubelski klub Audi organizuje w najbliższą sobote na Placu Zamkowym spocik klubów Audi & Vw o godz 10:30 po czym wyruszamy w przejazd przez miasto promując koncert Zespołu Golec Orkiestra, który będzie grał dla hospicjumi im.Małego Księcia któremu pomagamy,po paradzie wracamy na Plac Zamkowy
Jak pogoda pozwoli można by było pojechać kolumną nad Zalew na jakąś wspólną sesję a wieczorem Zapraszam wszystkich do Iskry do ¦widnika na wspólną imprezę integracyjną..Start godz 20:00 Zapraszamy



[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 9:08 pm ]


[ Dodano: 17 Listopad 2008, 12:43 ]
zapraszam na kolejny Spot lubelskich klubów

jest to w niedziele 23 listopad o godz 14 na parkingu przed MOSiRem jest to na Al. Zygmuntowskie 4

zapraszam