łoł, ale odzew.... hehe niektóre wypowiedzi mocne ale ok... każdy chce pomóc... także dzięki za wszystkie słowa...

no ja decyzji jeszcze szybko nie podejmę - jak tylko myślę o wystawieniu ttki na serwis handlowy to mi się oczy szklą.... hehe...

rodzinnego kombiaka w dieslu to ja już mam... ale żona sobie prawa do niego uzurpuje

w sumie przekonaliście mnie żeby auta nie ruszać tylko mieć pamiątkę... i zabawę...
cieszę sie , ze jest więcej takich osób , które świadomie liczą się ze stratami i rzadszym korzystaniem z auttka na skutek rodziny a jednak nie chcą się rozstawać z tt...

a skoro tt ma zostać to rozważam raczej zakup 3 auta do domu - takiego męskiego 4x4... wiecie w Polsce deszcze i śniegi przez 9 miesięcy w roku.... ale i na wakacje, na narty.. i dziury i lasy w mojej okolicy... dlatego podpytywałem też wcześniej o audi allroada....

tylko zastanawiam się czy taki model się sprawdzi i czy 3 auta w domu to nie przesada...
tt dla mnie do samotnych przejazdów do sklepu po piwo, kombiak w dieslu dla żony na co dzień coby np. dziecki do szkoły odwozić, i allroad w biturbo na wakacje, hehe...?
i ta koncepcja do mnie najbardziej przemawia...
dzięki i pozdr all