Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
w sumie to żaden inny wózek nie ma tej estetyki co mk1 i nic go nie zastąpi... ani mk2 ani a5... no ja tez głównie kupowałem auttko do zabawy, i choć wydawałem na alkohol i podróże oraz kobiety, hehe(mam tu na myśli obecną zonę oczywiście) to zaczynam rozumieć , ze ten czas się kończy... z żoną i dzieckiem nie da sie pojeździć ttką tu i tam aby wspólnie świat pozwiedzać... odpowiedzialność też zdejmuje nogę z gazu...więc podkręcanie fury na polskie drogi tez mija się z celem...
zostają zloty itp, itd ale samemu na nie jezdzic? - troche mi szkoda czasu bo nie mam go tyle i wolałbym go poswiecic na rodzinę , dom...
więc zostaje sztuka dla sztuki i zabawa autem w samotności... lub otomoto....? zanim będzie za późno... czeka nas chyba narada rodzinna... hehe

pozdr
Możliwe że za jakiś czas przyjdzie taki moment że będziesz miał dosyć i odczujesz potrzebę oderwania się od rzeczywistości i wtedy TT nic ci nie zastąpi, dlatego jeżeli cię stać to trzymaj a do wojaży z rodzinką kup se co innego, jeżeli mnie nie zrozumiałeś to kiedyś zrozumiesz