Panowie , bardzo proszę ( a nie lubię prosić dwa razy ) o zakończenie tej niepotrzebnej nikomu (a w dodatku na niskim poziomie) polemiki .

Paweł , jeśli Cie nie interesuje dany wątek i nie widzisz potrzeby ingerencji jako moderator to nie wypowiadaj się i tyle .
Kolega nie pytał o opinię tylko oznajmił co robi i o ile się z Tobą zgadzam że z punktu widzenia przyrostu mocy nie ma to wielkiego sensu o tyle nie widzę potrzeby krytykowania za takie czy inne podejście do tematu
Mnie temat nie interesował więc się do tej pory nie wypowiadałem .
Pozwól się innym cieszyć tym co my przerabialiśmy wieki temu

masterlysy - doceniam i popieram że coś robisz na + z autem zamiast myśleć gdzie tu tanio kupić LPG Nie mniej jednak jako nowy na forum powinieneś formułować swoje wypowiedzi w sposób mniej konfrontacyjny .
Poza tym ''powinienem napisać'' czy tak twierdzisz , bo jeśli to stwierdzenie to usiłujesz obrazić też mnie jak i wielu ludzi na tym forum . Napisałem '' usiłujesz '' bo wielu z nas przywykło do tego bzdurnego stereotypu i ma go głęboko gdzieś
Tymczasem powinieneś to rozumieć doskonale bo kupiłeś żonie TT i sam napisałeś że Cię cieszy to auto i pewnie masz większą frajdę niż podczas jazdy Twoim '' męskim '' klocem .

Wracając do tuningu ...
Jest bardzo racjonalny powód dla czego nie ma wiele w sieci na temat tego silnika , po prostu przez naście lat jego obecności na rynku znany jest wszystkim fakt że posiadając auto z tym silnikiem albo jeździ się serią albo robi na grubo Tych '' po środku '' jest po prostu niewielu .
W linku który podałeś nie ma nic nowego , wszystkie te rzeczy są znane na forum i przez wielu z nas używane powinieneś zapoznać się trochę z zawartością forum zanim zaczniesz kogoś pouczać ..

Tak czy inaczej życzę powodzenia i satysfakcji z modzenia , jaki będzie przyrost to już teraz mogę Ci powiedzieć ale nie chcę popsuć niespodzianki . Poza tym , poza przyrostami tuning dostarcza jeszcze inne pozytywne emocje
Czekamy wiec na wykresy i opisy .

Myślę że wielu posiadaczy MK2 zainteresuje przeróbka świateł tak więc jakieś bardziej szczegółowe info z fotkami było by mile widziane .











Pozdrawiam