Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: Audi TT MK2 3.2 V6

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    ...
    Rocznik
    2006
    Kolor
    Czarny
    Posty
    20
    Pawle to co tu czytasz to chwaleniem nazwac sie nie da bo uwierz mi ze gdybym chcial to mam o czym tu napisac. Hamownia jest konieczna przez wydech millteca i dolot poniewaz autko bedzie mialo nowa mape dokladnie pod te podzespoly. Jak dobrze wiesz zeby napisac mape trzeba znac wyniki na 0 i po zalozeniu dolotu i wydechu. Moze ktos chce sobie zakladac rozne pierdoly wynikiem ktorych doprowadzi do duzego zuzycia paliwa, wypalania gniazd zaworowych lub tym podobnych problemom ale to ogolnie nazywa sie mania miecia. Skoro zmienilem dolot i wydech to wazna dla mnie jest rowniez nowa mapa zeby wszystko dobrze gralo i nie okazalo sie ze chec posiadania wydechu jak w tts i fajnego dzwieku dolotu doprowadzi do tego ze auto ktore mialo 250 bedzie mialo 200KM palac przyntym jak smok. Moze i super interesujace sa 500 konne Audi TT i mam nadzieje ze bedziesz mogl tu czytac same takie opisy ale na tym forum brak jest postow o 3.2 V6 (a szczegolnie w temacie wydechu, dolotu, remapu itd.) Zainteresowanym proponuje wejsc na strone Featured Products i zobaczyc co jeszcze z tym autkiem mozna zrobic nie wkladajac w nie wora pieniedzy. Tak zgadzam sie ze 15 lat temu tez byly stozki i wydechy ale nikt na nikim tu wrazenia nie ma zamiaru zrobic. Kazdy ma swoja wole i swoja glowe i wypisywanie tekstow cyt " smieszy mnie ten temat bo to co robisz to pikus w stosunku do moich i innych przerobek i po co wydawac kase na hamownie dla zerowego efektu" jest delikatnie piszac nie na miejscu. Bedac juz do cna zepsuty powinienem napisac ze w moim mniemaniu smieszy mnie fakt pchania przez faceta z krwi i kosci 500KM w BABSKIE AUTKO wielkosci gokarta mojego syna. PS 120zl za hamowanie to moze mnie nie zrujnuje.
    Ostatnio edytowane przez masterlysy ; 23-11-2012 o 14:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •