Pokaż wyniki od 1 do 15 z 54

Wątek: Audi TT MK2 3.2 V6

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Hmm Arttur nie wiem nie miałem oby tych aut. Najlepiej jak by wypowiedział się Michał bo miał oba te auta ale wydaje mi się że TTrs częściej coś się psuła niż 3.2t.
    W pl jest sporo projektów 3.2t na 500 ze sporym + i jakoś sobie dają radę bez problemu

  2. #2
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Michał to jest Michał a Artur to Artur Każdy ma inny proces podejmowania decyzji i motywacje
    Na tamte czasy nie zrobiłby ponad 500 KM w RS-ie więc pewnie taka a nie inna decyzja . Na dzień dzisiejszy nie jest to już problemem .
    To czy się psuje czy nie to kwestia względna... Patrząc przykładowo na MK1 225 , jednemu się psuje częściej niż drugiemu a komuś z kolei nic się nie psuje

    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    W pl jest sporo projektów 3.2t na 500 ze sporym + i jakoś sobie dają radę bez problemu
    Wiem że jest sporo projektów ( i pewnie będzie jeszcze więcej ) , nie wątpię w jakikolwiek sposób że nie że ogarniają 500+ bez problemu , ba i 600 nie jest problemem .
    Tyle że dla 2.5T też nie jest to żaden problem a masz nowszy motor na wtrysku bezpośrednim ( czyli na dzień dobry efektywniejszy ) i całe auto bardziej przystosowane ..
    Osobiście mam też sentyment do 5 cylindrowych silników i zapewne jest to jeden z powodów dla których wybrałbym 2,5T przed 3,2 ..

    To tyle bo widzę że temat delikatnie zbacza z toru








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •