Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 45

Wątek: Sylwester w Paryżu polecacie?

  1. #31
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta


    sprzedaj, Disney tylko w US, wersja EU moze mu podobno buty czyscic
    Wracając z Emiratów wygrałem te bilety do Disneylandu (leciałem wtedy Air France) więc szkoda aby przepadły. Latem wolę jechać gdzieś nad wodę a teraz jest idealna pora aby zwiedzać miasto i budynki. Do USA też planuje się wybrać zatem będzie porównanie parków Co do kosztów podanych przez żuczka osobiście podchodzę do tego z lekkim przymrużeniem oka, ponieważ byłem we Francji kilkukrotnie i byłem też w różnych innych miejscach na świecie gdzie tanio nie było. Oczywistym jest, że żarcie na mieście w samym centrum będzie najdroższe i wystarczy iść np. na rynek w Krakowie to pizza za 20 zł tam nie będzie hotel trzeba zarezerwować sobie wcześniej a wybór jest ogromny i wcale nie są aż takie drogie. Co do biletów to kupując specjalne bilety na metro w ramach tych biletów masz wejście do różnych budynków za które trzeba płacić. Reasumując jeśli podróż jest wcześniej dobrze zaplanowana i odpowiednio wcześniej kupione bilety wcale nie będzie bardzo drogo.
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #32

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Wracając z Emiratów wygrałem te bilety do Disneylandu (leciałem wtedy Air France) więc szkoda aby przepadły. Latem wolę jechać gdzieś nad wodę a teraz jest idealna pora aby zwiedzać miasto i budynki. Do USA też planuje się wybrać zatem będzie porównanie parków Co do kosztów podanych przez żuczka osobiście podchodzę do tego z lekkim przymrużeniem oka, ponieważ byłem we Francji kilkukrotnie i byłem też w różnych innych miejscach na świecie gdzie tanio nie było. Oczywistym jest, że żarcie na mieście w samym centrum będzie najdroższe i wystarczy iść np. na rynek w Krakowie to pizza za 20 zł tam nie będzie hotel trzeba zarezerwować sobie wcześniej a wybór jest ogromny i wcale nie są aż takie drogie. Co do biletów to kupując specjalne bilety na metro w ramach tych biletów masz wejście do różnych budynków za które trzeba płacić. Reasumując jeśli podróż jest wcześniej dobrze zaplanowana i odpowiednio wcześniej kupione bilety wcale nie będzie bardzo drogo.
    ponadto jednym biletem metra mozesz sie przemieszczac kilkoma liniami jeśli nie opuścisz strefy... czyli mozna własciwie dojechać wszędzie... a niektóre muzea maja zwykle jeden dzień w tygodniu za free np czwartki w luwrze chyba czy jakoś tak - trza sie dowiedzieć.... jak sie wie co i jak to mozna sporo zobaczyć i nie dać się obedrzeć z kasiory....
    pozdr

  3. #33
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
    no nie zgadzam sie... przeciez tu chodzi o dzieci... disney park eu jest wogóle przereklamowaną tandetą , co nie zmienia faktu , że dzieci go pokochają.... a wycieczka do usa , wydaje mi sie byc duzo wiekszym przedsięwzięciem...

    pozdr
    Tak własnie mi się przypomniało tuż po Sylwestrze chyba we czwartek był wypadek W Dysney, rozczepiła się kolejka górska, wagon przygniótł dwie osoby ranne, do szpitala jakaś mała dziewczynka z matką tak że odechciało mi się.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #34

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Tak własnie mi się przypomniało tuż po Sylwestrze chyba we czwartek był wypadek W Dysney, rozczepiła się kolejka górska, wagon przygniótł dwie osoby ranne, do szpitala jakaś mała dziewczynka z matką tak że odechciało mi się.
    RideAccidents.com -- Disneyland Accident Reports już mi sie usa tez odechciało - o to Ci Zuczek chodziło? hehe

  5. #35
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Ostatni wypadek w 2005... I jak to rozumieć? Czy od 2005 jest już tak bezpiecznie i tak pozostanie, czy też Disneyland czeka na jakiegoś cwaniaka któremu coś zrobi

  6. #36
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    W Łodzi jest lunapark. Doskonale go pamiętam, jako dziecko uwielbiałem tam chodzić z mamą. Ten park jest do dzisiaj. Kolejki i większość sprzętu jest ta sama sprzed 20 laty to dopiero musi być bezpieczne W naszym kraju takich parków rozrywki podejrzewam jest całe mnóstwo.

    Kolejką górską mój syn nie będzie jechał bo zwyczajnie się boi zatem nie widzę innego zagrożenia. Z drugiej strony samoloty się rozbijają i też są niebezpieczne. Wypadków samochodowych jest jeszcze więcej ... nawet w domu można się potknąć i wyrżnąć łbem o regał i po tobie.

    Decyzja należy do was
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #37
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez czarny Zobacz posta
    Ostatni wypadek w 2005... I jak to rozumieć? Czy od 2005 jest już tak bezpiecznie i tak pozostanie, czy też Disneyland czeka na jakiegoś cwaniaka któremu coś zrobi
    Wypadek w parku rozrywki Disneyland pod Paryżem - Wiadomości - polskieradio.pl

    EDYCJA ---------- Post dodany 15:37 18:41 ---------- EDYCJA

    Wertując francuskie kanały, trafiłem na oto taki hit, w porę mi się przypomniało, starsi forumowicze być może pamiętają.

    Znowu TT znowu Cabriolet

  8. #38
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Byłem dzisiaj w Disneylandzie. Wszyscy cali i zdrowi, polecam
    I don't have dreams, I have goals.

  9. #39
    Awatar Dominik
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    230
    Rocznik
    2015
    Kolor
    szary
    Posty
    662
    Może masz jakieś zdjecia to bym prośił o wrzucenie
    Dzieki

  10. #40
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Dominik Zobacz posta
    Może masz jakieś zdjecia to bym prośił o wrzucenie
    Dzieki
    Jeszcze jestem w Paryżu i pisze z telefonu. Wrzucę fotki jak wrócę do kraju.
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #41

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    to dla dzieci... a dla nieco starszych polecam butelkę bordo na odwagę i odwiedzić lasek buloński po nocy...

  12. #42
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez annecy Zobacz posta
    to dla dzieci... a dla nieco starszych polecam butelkę bordo na odwagę i odwiedzić lasek buloński po nocy...
    wlasnie wyGooglowalismy z V temat i juz wiemy, ze bedziesz naszym przewodnikiem po tym pieknym miescie

    "Love Them BOTH" - M.

  13. #43
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Wszystko zależy co kto lubi. Wieża spoko, Disneyland bardzo fajny ale sam Paryż zbytnio mnie nie zachwycił i raczej nigdy tu nie wrócę w celach turystycznych. Po prostu kolejne miejsce "odhaczone" z listy ale nic więcej.
    I don't have dreams, I have goals.

  14. #44

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    wlasnie wyGooglowalismy z V temat i juz wiemy, ze bedziesz naszym przewodnikiem po tym pieknym miescie
    z12025836Q,Dzis-wy-placicie--wiec-wino-biore-drozsze---za-1-3.jpg

    spoko , damy radę !!!

  15. #45
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Wszystko zależy co kto lubi. Wieża spoko, Disneyland bardzo fajny ale sam Paryż zbytnio mnie nie zachwycił i raczej nigdy tu nie wrócę w celach turystycznych. Po prostu kolejne miejsce "odhaczone" z listy ale nic więcej.
    No w końcu, ktoś podzielił jednak moje zdanie, odhaczone ale bez rewelacji, przereklamowane, chodz nie takie złe Francja to piękny kraj i jest wiele do zobaczenia po za Paryżem.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 12-02-2013 o 14:13
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Jakie dystanse polecacie?
    Przez Dudek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-04-2016, 08:36
  2. Łeba pensjonat - co polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 10:02
  3. Rura wydechu- polecacie?
    Przez Flyboy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:41
  4. Sylwester 2011
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 00:40
  5. Sylwester
    Przez Piootr w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-12-2008, 15:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •