Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Wątek: Sylwester w Paryżu polecacie?

  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582

    Sylwester w Paryżu polecacie?

    Jakiś czas temu wygrałem bilety do Disneylandu w Paryżu i muszę je wykorzystać do końca lutego 2013. Rozważam opcję wybrania się w okresie Sylwestrowym i tutaj pytanie czy na Polach Elizejskich coś ciekawego się dzieje w Sylwestra? Z tego co na YT patrzyłem to oświetlona jest wieża ale jakichś super pokazów nie widziałem. Ktoś z was był? Jest opcja spędzenia Sylwestra w Disneylandzie ale nie wiem czy nie fajniej jednak byłoby pod wieżą.
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #2
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Hej, ja byłem na Sylwka 1999/2000. Mimo, że było to świętowane jakby to był przełom tysiącleci (co na prawdę było rok później), na wieżę wjeżdżała wielka kula z confetti, wokół setki tysięcy ludzi (koło o promieniu chyba 1km od wieży było niedostępne dla aut), to mi i moim znajomym jakoś wydawało się to zwyczajne, jak koncert na rynku w Warszawie/Wrocławiu. Szampana w końcu spokojnie wypiliśmy pod Luwrem Moim zdaniem w Disneylandzie mogą być atrakcje, jakich pod wieżą nie znajdziesz.

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Dzięki za info. Tak właśnie mi się wydawało, że jakoś specjalnie nie będzie.
    I don't have dreams, I have goals.

  4. #4
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    No my z Wottka lecimy do Paryża od razu po świętach na Sylwestra, mało to będziemy tam rozbijać się MK2 TT-S puki co seria, ale jak pojawi się w PL to się troszkę ją podkręci tak że kto wie Jaaqob jak wyleziesz z tych Elizejskich pałaców może damy ci się karnąć po Paryżu
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 16-11-2012 o 00:13
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #5
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Wbrew obiegowym opiniom, "Zachód" wcale nie ma zbyt wiele "lepszości". Ludzie podobni, zabawa podobna, miasta, budynki też. Jedyne, co mają moim zdaniem lepsze to infrastruktura drogowa i komunikacja publiczna, oraz majątki po rodzicach/dziadkach, które naszym zabrano i musimy dorabiać się w pocie czoła od nowa. Za 20 lat nie będzie już tych różnic, a sądzę, że wręcz to Polska może być najbogatsza - u nas nie ma darmozjadów z Afryki/Azji, potrafimy dobrze sobie radzić w każdych warunkach i mamy ładniejsze dziewczyny (a wiadomo, że te najbardziej motywują facetów do roboty i dbania o siebie i otoczenie).

  6. #6
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Wbrew obiegowym opiniom, "Zachód" wcale nie ma zbyt wiele "lepszości". Ludzie podobni, zabawa podobna, miasta, budynki też. Jedyne, co mają moim zdaniem lepsze to infrastruktura drogowa i komunikacja publiczna, oraz majątki po rodzicach/dziadkach, które naszym zabrano i musimy dorabiać się w pocie czoła od nowa. Za 20 lat nie będzie już tych różnic, a sądzę, że wręcz to Polska może być najbogatsza - u nas nie ma darmozjadów z Afryki/Azji, potrafimy dobrze sobie radzić w każdych warunkach i mamy ładniejsze dziewczyny (a wiadomo, że te najbardziej motywują facetów do roboty i dbania o siebie i otoczenie).
    Pewnie że tak, po za tym kobiety mamy najpiękniejsze na świecie no może po za Ukrainkami, faktycznie to co mnie miażdży to ta cholerna infrastruktura, odnośnie porównania to nie wstydzę się że jestem Polakiem i nie mam w związku z tym kompleksów, czego nie można było powiedzieć 15 lat temu, no i TT mamy też bardzo szybkie, fajnie czasem skopać tyłek takiemu zza Odry
    Znowu TT znowu Cabriolet

  7. #7
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No my z Wottka /ciach!/ będziemy tam rozbijać się MK2 TT-S puki co seria, ale jak pojawi się w PL to się troszkę ją podkręci
    napisalbys cos wiecej lepiej, a nie tylko piate przez dziesiate

    "Love Them BOTH" - M.

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Spokojnie, miałem napisać po fakcie, podeprzeć fajnymi fotkami, ale Jaaqob mnie wyprzedził z tematem, więc musiałem się pochwalić a co.
    Nawet ramki zamówione, Klub TT rozrasta się w siłę nie tylko w PL.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    hehe no dobrze to nie cisne za mocno przyjdzie czas przyjdzie chwalenie hehe koncze ot

    "Love Them BOTH" - M.

  10. #10
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    No my z Wottka lecimy do Paryża od razu po świętach na Sylwestra, mało to będziemy tam rozbijać się MK2 TT-S puki co seria, ale jak pojawi się w PL to się troszkę ją podkręci tak że kto wie Jaaqob jak wyleziesz z tych Elizejskich pałaców może damy ci się karnąć po Paryżu
    Na Sylwka na jakąś konkretną imprezę jedziecie czy "domówka"? Karnąć to ja ci się może dam kiedyś ale Panamerą :P
    I don't have dreams, I have goals.

  11. #11
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Nie mow ZUCZEK, ze kupujesz sobie MK2 Przeciez Ci sie nie podoba(l)

  12. #12
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Nie mow ZUCZEK, ze kupujesz sobie MK2 Przeciez Ci sie nie podoba(l)
    Nie, jedziemy do znajomego zagorzałego Francuskiego Fana TT, który posiada obecnie TTS.

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Na Sylwka na jakąś konkretną imprezę jedziecie czy "domówka"?
    Raczej rozległa domówka, ale kto wie

  13. #13
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Mari Zobacz posta
    Nie mow ZUCZEK, ze kupujesz sobie MK2 Przeciez Ci sie nie podoba(l)
    Kurde powiedziałem tylko że będziemy jezdzić a już snujecie domysły, nie nie kupuje MK2 bynajmniej nie teraz, jedziemy do Paryża pozwiedzać trochę,mamy super przewodnika tak że oblecimy co najfajniejsze w tym mieście, impreza z tego co wiem ma być domówka, potem wypad na miasto, pod wierze, czy gdzieś tam, niby niespodzianka, odnośnie TT no Nico ma taką, więc nie omieszkamy nią troche pojezdzić, a jak przyjedzie do PL. namówię go na Chip bo ten silnik aż się prosi o wirusa.

    EDYCJA ---------- Post dodany 13:01 13:02 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Na Sylwka na jakąś konkretną imprezę jedziecie czy "domówka"? Karnąć to ja ci się może dam kiedyś ale Panamerą :P
    Dobra dobra już się nie chwal, tylko jak będziesz to się złapiemy gdzieś na kawkę

    EDYCJA ---------- Post dodany 13:02 13:05 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez wottka Zobacz posta
    Nie, jedziemy do znajomego zagorzałego Francuskiego Fana TT, który posiada obecnie TTS.



    Raczej rozległa domówka, ale kto wie
    Powiedział bym Willówka
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    mam rodzinę w Paryżu i w sumie tez mógłbym być przewodnikiem i sylwka tam też mam na koncie... ale....

    jeśli będziesz spędzał imprezę sam z rodziną bez ekipy na mieście, to możesz się mocno zawieźć - owszem będzie pokaz sztucznych zajebiaszczych ogni w strefie wieży Ejfli i pewnie innych jeszcze atrakcji wizualnych w strefie ''sząze lize'' hehe, ale ogólnie zginiesz w tłumie morusów z całego świata , chaosie i interwencjach policji lub służb ratunkowych... wszędzie kolejki i bałagan zero kibli , żarcia i transportu w czasie oczekiwania do godziny na cokolwiek z wyżej wymienionych... także nie polecam...

    jesli zaś jedziesz jako vip i spędzisz noc w fajnym miejscu - szałowy bal, klub lub inny spot dla wybrańców to poznasz mega fajny sposób spędzania tego jedynego wieczoru bez narażania się na niedogodności sparaliżowanego dużego miasta... ze wszystkimi jego zaletami.... sam zdecyduj...
    pozdr

  15. #15
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ogólnie to nastawiony byłem na spędzenie sylwestra pod Burj Khalifą ale szkoda mi tych biletów do Disneylandu bo stracą ważność. Poczytam co ciekawego zatem oferują w Disneylandzie, przynajmniej dziecko pewnie będzie zachwycone. Dziękuje za informacje.
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Jakie dystanse polecacie?
    Przez Dudek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-04-2016, 08:36
  2. Łeba pensjonat - co polecacie?
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-07-2013, 10:02
  3. Rura wydechu- polecacie?
    Przez Flyboy w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-05-2012, 17:41
  4. Sylwester 2011
    Przez ZUCZEK w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 13-11-2011, 00:40
  5. Sylwester
    Przez Piootr w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-12-2008, 15:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •