Grupy: 002,033,115 - http://vaglog.rtnet.pl/czajkowiak_146489.html
Dziś zrobiłem sobie logi tak żeby sprawdzić jak parametry auta bo jakoś nie do końca z osiągów jestem zadowolony. Test pompy robiłem przelewowy na 4 różnych pompach używanych i 3 pompy napompowały lekko ponad litr w ciągu 60s przy 11,9V na akumulatorze a jedna około 0,5L. Test szczelności robiłem ale mam z nim problemy bo pierwszy raz zsadziło mi TIP z turbiny a drugi raz wyskoczyła puszka z TIPa ale nigdzie nie było słychać nieszczelności. Teraz jest problem z testem jak się robi bo TIP w środku jest lekko zaolejony i króciec turbiny też i przy próbie mocniejszego dociśnięcia TIPa do turbo po prostu od razu zaczyna się ześlizgiwać.

Według mnie auto coś słabo jedzie. Logi wyglądają na seryjną 180KM a u mnie jest zrobione już : wydech od turbo do końca na tłumikach przelotowych 2,5", TIP sylikonowy, filtr stożkowy z dolotem zimnego powietrza firmy motorsport czy coś takiego ( MAde in USA ), wtryski 380cc.
Dziwne też jest dla mnie że chyba turbina coś późno pompuje bo czytałem że te turbiny już przed 2000 obr potrafią ciągnąć.

Paliwo jakie jest zalane do auta to niestety mieszanka PB98 i PB95. Auto ogólnie śmiga na LPG więc korekty z kanału 032 nie oddadzą do końca jak pracuje na PB.