Panowie problem u mnie zaczął występować dość niedawno a mianowicie zaczęło się od tego że po usunięciu całego ustrojstwa SAI a zostawieniu samej pompy na rozgrzanym silniku załączała się pompa ale myśląc że wina leży po tym że wszystko po za nią usunięte olałem sprawę. Niedawno udałem się do tunera na mapkę pod wtryski 380cc z BAM bo podobno moje 320cc pętliły przy 202KM no i pech chciał że ECU padło podczas operacji bo podobno firma która robiła soft w USA zabezpieczyła sterownik i został wgrany czysty wsad ale z mapkami pod 380cc i od tej pory zaczęły się dziwne sprawy bo tuner powiedział że przy seryjnym sofcie wtryski pracują już na 80% swojej możliwości a jak zrobił program to znowu zaczęły się pętlić więc wrócił so seryjnych 180KM. Teraz po paru dniach auto wyraźnie gorzej pali jak jest zimne przy odpalaniu pompa od SAI się nie włącza przy przegazowaniu strzela z wydechu a jak się pojeździ i auto jest rozgrzane i dostanie trochę w palnik SAI się załącza. Nie wiem czy to coś da bo nie mam logów porobionych bo dokładnie nie wiem które grupy zlogować ale mam jeden zrobiony który mnie nie pokoi. Mianowicie na postoju na wolnych obrotach grupa 001 i dziwi mnie wskazania sondy że są ciągle na minusie.
Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Proszę o wskazanie które grupy zlogować żeby coś może wyszło bo ręce już opadają. Jutro jeszcze postaram się jechać szczelność jeszcze raz sprawdzić.