Cytat Zamieszczone przez PawelM Zobacz posta
Wiedzę że EcuXPlot wchodzi do klubu TT

Myślę że jeden przejazd by wystarczył, dużo linii sprawia że wykres jest mało czytelny. AFR widzę że coś źle jest wyświetlany bo masz mieszankę 8,5 W tym programie masz dwie opcje do wyboru - albo afr obliczany na podstawie napięcia z sondy albo kalkulowany z innych parametrów. Ten drugi u mnie też pokazuje takie głupoty.
no fakt to byl ten kalkulowany AFR,
mam jeszcze takie dwie zmienne odnosnie afr:


EDYCJA ---------- Post dodany 00:45 04-11-2012 ---------- EDYCJA

Cytat Zamieszczone przez olo Zobacz posta
Praktycznie stała wartość korekty na poziomie -15% byłaby przy zastosowaniu 4bar FPR, bez korekty programu. Sprawdziłbym jeszcze raz cały układ paliwowy. Trochę do życzenia pozostawia też regulator PID ciśnienia doładowania, ale to w zasadzie norma przy seryjnych ustawieniach. Spróbuj umieścić wykres "fuel injection duty cycle" może to nam coś podpowie.
co to jest regulator PID ?
wykres:


EDYCJA ---------- Post dodany 01:12 04-11-2012 ---------- EDYCJA

dorzucam reszte wykresow z pojedynczego przejazdu:










odnosnie samego regulatora - jest oczywiscie seryjny i prawidlowy, NATOMIAST czy jest sprawny to juz zupelnie inny temat,
zlecalem sprawdzenie cisnienie paliwa jako jeden z pierwszych tropow, otrzymalem wowczas odpowiedz, ze jest ono w normie,
nic nie stoi n przeszkodzie bym sprawdzil to osobiscie jesli tylko dostane jakies wskazowki jak to zrobic - tzn. gdzie czym i jak sie wpiac w auto