Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: ile wlasciwie za dobra TT ?

  1. #1

    Dołączył
    May 2007
    Płeć
    Skąd
    Otwock/Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    270
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    612

    ile wlasciwie za dobra TT ?

    Przegladam ciagle allegro, mobile.de itd. ale z drugiej strony czytam tutaj ze w polsce to wszystkie bite i i generalnie " miny, u niemca straszycie Turkami Ile wlasciwie trzeba dac za dobra tt coupe a ile cabrio ?

  2. #2
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    iceboy i właśnie o tym mówiłem,wszysko z góry skazywane na złom!powoli,powoli.Moim zdanie również 80 % to syf ale powoli z każdą oceną każdego auta które "na oko" ze zdjecia jest walone itp.Zacznijmy wskazywać na co zwrócić uwage itp. a nie oceniać po zdjęciach z jednoznacznym wnioskiem.Nie mówie tu o tekstach typu "jeździła kobieta" "bezwypadek" itp.

  3. #3

    Dołączył
    Sep 2007
    Płeć
    Skąd
    Częstochowa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    58
    ja moge coś powiedzieć bo kupowałem w Niemczech.Auto nabyłem od prywatnej osoby,stan idealny.Za duzo nie chciał zejść z ceny i skończyło się na 12 000euro.Raczej unikałbym ofert z allegro ,bo już widziałem różne cuda,a swojego auta szukałem od marca !!!Jedyne czego trzeba przy szukaniu tt to cierpliwości.

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Wedlug mnie w Polsce nie warte ogladania sa TT ponizej 45.000pln za 1.8T 180, te ponizej 40.000 to w ogole smiech na sali. Trzeba kalkulowac ze ktos to sprowadzil (koszt ktory sobie dodal do ceny auta) i chce na tym zarobic (to tez dodal do ceny auta)..wiec warto sie zastanowic ile po odjeciu tych 2 rzeczy sprzedajacy dal za samochod...

    Wedlug mnie jezeli ktos sprzedaje TT taniej, to jego przeszlosc moglabyc w najlepszym przypadku taka (te auto jest na allegro i pewnie za pewien czas wyjedzie na drogi jako "stan bdb"):


    dodatkowo te sprowadzane z Wloch sprawdzalbym bardziej dokladnie niz inne pod wzgledem przebiegu i legalnosci dokumentow..

    Najprosciej po prostu sprawdzac ceny w Niemczech, one sa dobrym wyznacznikiem jaka powinna byc cena dobrego egzemplarza, a na dzien dzisiejszy jest to ponad 10.000 euro za poczatkowe roczniki..
    Klik
    http://mobile.de/SIDveUNNLmMF02YNwse...4&doSearch.y=9

    wystarczy przejrzec, pomijajac te dwa pierwsze oszustwa lapowkowe to widac ze do 10.000 euro auta sa albo uszkodzone (padniete silniki itp), albo z przebiegiem 200.000+ i stanem nieokreslonym albo od turka (lub wszystkie 3 rzeczy razem). I to tylko roczniki do 99..

    A u nas? Rocznik 2003 bezwypadkowy za 46.000? No problem! Roadster 2001 za 47.000 - jakze by inaczej...
    ttless..

  5. #5
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    kilazz, to co pokazales to jeszcze lajcik ja WIDZIALEM w lublinie jak sie robilo TT ktore wygladalo mniej wiecej jak mix tych zdjec ponizej http://www.wreckedexotics.com/tt/tt_20050526_001.shtml http://www.wreckedexotics.com/tt/tt_20040720_001.shtml http://www.wreckedexotics.com/tt/tt_20030518_001.shtml pomimo spawania, wyciagnia itp plyty podlogowej samochod jezdzil potem bokiem ale to juz szczegol Oczywiscie to co widzialem to juz skrajnosc bo mam nadzieje, ze na ogol robi sie tetetki po mniejszych dzwonach

Podobne wątki

  1. Dobra i tania myjka ciśnieniowa. Jaką wybrać?
    Przez jasiel w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 15-04-2014, 19:22
  2. Kupie niesprawną turbine z dobrą obudową
    Przez w0jt4k w dziale Kupię
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 17-06-2011, 11:17
  3. dobra aukcja.. opis
    Przez unsuitable w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 03-10-2009, 11:41
  4. Dobra strona o TT
    Przez eb84 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-04-2007, 04:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •