Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Hameryka rządzi się innymi prawami pro jest drogi pss jest sporo tańszy w Eu ceny takie jak podałem.
Nie tylko Hameryka Widzę że w UK podobne proporcje i PSS niewiele droższy od kompletu B6

http://www.thettshop.com/performance...7&catalog=3108

Sprawdziłem też mniej więcej ceny w PL i faktycznie jest tak jak napisałeś .
Ale nawet biorąc pod uwagę niższe ceny w PL to wciąż, koszt kompletu amory + sprężyny to i tak na okrągło 3/4 ceny gwintu PSS .
Czy jest to różnica na tyle duża aby się zastanowić, niech każdy sobie oceni sam według własnych kryteriów i możliwości finansowych.
Moim skromnym zdaniem za to co dostajemy w zamian warto zapłacić trochę więcej ..


Cytat Zamieszczone przez wiewioraandrzej Zobacz posta
Dziękuję Panowie za konkretne porady i podpowiedzi oczywiście jeśli chodzi o pss to mnie na niego nie stać, wiem ze jest najlepszy i ze ty kolego Artur tylko takie polecasz .jeśli chodzi o b6 plus pro kit u mnie w mieście widziałem sprężyny za 400 zł amorki za 1tys ,wiec teraz nie wiem czy są one oryginalne skoro piszecie że taki zestaw kosztuje kolo 3 tys , bo wtedy wybiorę chyba najtańsza opcje AP
Bilstein PSS jest najlepszy za w miarę rozsądne pieniądze i z zasady takie ''graty'' zawsze polecam
Jak by ktoś chciał najlepsze z możliwych to zawsze jest Öhlins ale ceny od 3tyś $ w górę

Jeśli chodzi o te amory to cena zawsze podawana jest za sztukę ( nie za parę ) tak więc upewnij się czy dobrze sprawdziłeś te ceny







Pozdrawiam