Panowie , tak jak napisałem w poście nr 8 PSS kosztuje 1070$ a PSS9 1880$ , można dobrze szukając wyrwać jeszcze 100 - 200$ taniej ale są to oferty okresowe .
Przesyłka morska w przypadku gwintu wyjdzie w okolicach 45 - 50$

Paweł - no Ty masz pecha do cła ale w sumie nigdy chyba Ci nie wysyłałem nic morską bo wszystko szło lotniczą albo przez pocztę ( też w sumie lotnicza )

xscorpiox - Oczywiście mogę pomóc w zakupie i wysłaniu ( pod pewnymi warunkami ) jak będziesz gotowy to zapraszam na PW .
6300PLN to nie zła cena i w sumie ze stanów opłacało by się ściągać gdyby znalazła się lepsza oferta niż ta standardowa cena którą podałem .


Jest jeszcze jedna kwestia dotycząca tych gwintów
Jakiś czas temu wprowadzone zostało nowsze ulepszone rozwiązanie konstrukcyjne tylnych sprężyn wiec trzeba się upewnić że tą właśnie wersję kupujemy .
Tylne sprężyny mają mieć dużej średnicy podstawę i zwężać się do góry + do tego te aluminiowe ''talerze'' .
Wygląda to tak jak na fotkach z linka lub u mnie .
Starsza wersja miała tylne sprężyny w kształcie beczki czyli zbliżone ( wyglądem ) do seryjnych .
Wspomniałem o tym bo może firmy z mniejszym przemiałem mogą mieć zalegające starsze wersje .
Sprawa dotyczy zarówno PSS jak i PSS9 .











Pozdrawiam