Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
mimo iż mój turbodoładowany aczkolwiek starszy i inny silnik jadąc do Anglii nie zabieram ze sobą bańki "2L" oleju!jeszcze chwila i każdy będzie dolewał po 1K km 0,5L oleju bo tak piszę w instrukcji! To do klolegi alu

EDYCJA ---------- Post dodany 18:55 17-10-2012 ---------- EDYCJA

Jaaqob gdyby nie szacunek do Twojej osoby to bym pewnie to olał ,ale ,że jest inaczej to WAM to powiem!Ty mówisz ,że pije,drugi mówi ,że nic nie leje mimo ,że mówicie o tych samych silnikach!następny mówi o książce z ASO!cały czas pije do tego
Miałem MK1 i nie brało nic oleju. MK2 mi bierze a jego ilość uzależniona jest od stylu jazdy z tego co zaobserwowałem. Jest tak jak pisze ICE. Gdzieś tam Audi zawaliło i ten silnik bierze olej mniej lub więcej jednakże nie uważam to za wadę a raczej mankament, który mnie nie sprawia kłopotów i nigdy na to nie narzekałem.

EDYCJA ---------- Post dodany 21:18 17-10-2012 ---------- EDYCJA

Cytat Zamieszczone przez ksolk Zobacz posta
ICE niekoniecznie,ASO często piszę w idiotycznej instrukcji bo takową ona jest ,że tak ma być!Poniekąd jakaś asekuracja,dlatego moje zdziwienie,że jednemu MK2 2.0 nie bierze a drugi pisze,że norma!Polecam wysłać "babę" na wakacje bez oleju w bagażniku skoro łyka! hehe
P.S. jak ktoś się pokwapi i mu się to uda to nasze 1.8T jakieś 6 lat temu też miały pić po litr na 1K km itp. Mój nie potrzebuje dolewania na 10K.No moze poleje mu 20g. ja i ja pije w garażu.
Wiesz, nikt nie mówi, że to są ubytki wymagające wożenia ze sobą bańki z olejem. Baba czy nie raczej w każdym aucie trzeba kontrolować olej.