Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Szkolenie z jazdy w sytuacjach awaryjnych - gdzie?

  1. #1
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015

    Szkolenie z jazdy w sytuacjach awaryjnych - gdzie?

    Od kilku lat chodzi mi po głowie doszkolenie się z jazdy w sytuacjiach awaryjnych. Mam już prawko 18lat, sporo więc zapewne już wiem i mam w nawykach, ale niekoniecznie dobrych, poza tym obecnie to najmocniejsze auto, jakie miałem i choć już nie szaleję tak jak kiedyś, to chciałbym poznać swoje możliwości "jakby co". Czy ktoś z Was zna takie miejsce w Wawie (okolicach)? A może zebralibyśmy się w kilka (nascie) osób i wykupili kurs tylko dla nas w jakiś weekend?

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    SKODA kiedyś organizowała takie kursy doskonalenia jazdy.
    Znalazłem jeszcze coś takiego na necie.
    [url=http://www.technikajazdy.info/nauka-jazdy/szkoly-doskonalenia-jazdy/]szkoły doskonalenia techniki jazdy

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #4
    Awatar Kwariat
    Dołączył
    Apr 2012
    Płeć
    Skąd
    WWA
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2001
    Kolor
    srebrny
    Posty
    478
    SJS w Kielcach na własnym aucie kurs pierwszego stopnia mogę polecić. Mam takowy za sobą i rzeczywiście O DZIWO, mogą nauczyć czegoś nowego dobrze zorganizowane, nie jakieś oszołomy i niespełnieni rajdowcy (patrz: P. Wróblewski)

  5. #5
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
    Od kilku lat chodzi mi po głowie doszkolenie się z jazdy w sytuacjiach awaryjnych. Mam już prawko 18lat, sporo więc zapewne już wiem i mam w nawykach, ale niekoniecznie dobrych, poza tym obecnie to najmocniejsze auto, jakie miałem i choć już nie szaleję tak jak kiedyś, to chciałbym poznać swoje możliwości "jakby co". Czy ktoś z Was zna takie miejsce w Wawie (okolicach)? A może zebralibyśmy się w kilka (nascie) osób i wykupili kurs tylko dla nas w jakiś weekend?
    Automobilklub organizuje takie szkolenia:
    Oficjalna strona Automobilklubu Polski

    Kiedyś we wrocławskim ekipom mieliśmy robić, przy grupie robią zniżki (już nie pamiętam jakie).Tu info z wrocławskiego:
    http://www.automobilklub.pl/mk/index.php?cat=2
    Ostatnio edytowane przez _kris ; 21-10-2012 o 20:26 Powód: dodanie linku
    __________________________
    Pozdrawiam

  6. #6
    Awatar qbas
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    550
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    300
    Cytat Zamieszczone przez Kwariat Zobacz posta
    SJS w Kielcach na własnym aucie kurs pierwszego stopnia mogę polecić. Mam takowy za sobą i rzeczywiście O DZIWO, mogą nauczyć czegoś nowego dobrze zorganizowane, nie jakieś oszołomy i niespełnieni rajdowcy (patrz: P. Wróblewski)
    Ja robiłem w SJS - I i II stopień - było spoko, choć I fajniejszy, a II trochę już monotonny był, natomiast tor w Kielcach - mała pętla (kartingowa) jest NIEBIEZPIECZNY - można na tych zakrętach felgę uszkodzić jak się bokiem wjedzie bo krawężniki są twarde, co niestety udało mi się zaliczyć

    A co sądzicie o Imprezy integracyjne Warszawa, doskonalenie techniki jazdy, kurs i szkolenia - Akademia Bezpiecznej Jazdy ? W Wawie i z opisu wygląda spoko.

  7. #7
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
    Ja robiłem w SJS - I i II stopień - było spoko, choć I fajniejszy, a II trochę już monotonny był, natomiast tor w Kielcach - mała pętla (kartingowa) jest NIEBIEZPIECZNY - można na tych zakrętach felgę uszkodzić jak się bokiem wjedzie bo krawężniki są twarde, co niestety udało mi się zaliczyć

    A co sądzicie o Imprezy integracyjne Warszawa, doskonalenie techniki jazdy, kurs i szkolenia - Akademia Bezpiecznej Jazdy ? W Wawie i z opisu wygląda spoko.
    Jeśli chodzi o akademie bezpiecznej jazdy to byłem bardzo zadowolomy ze szkolenia, instruktorów była też czasówka po niewielkim torze ale można było się sprawdzić.
    Byłem tam pare lat temu wtedy mieli astry II i nimi jeździłem. Jako organizatorzy spisali się również ok więc myślę, że można się z nimi dogadać a atmosfera jest wporządku.
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Wymiana włącznika awaryjnych ?
    Przez paweł78 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 28-03-2019, 21:34
  2. Włączanie świateł awaryjnych w trakcie jazdy
    Przez neru166 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-05-2016, 10:58
  3. [K] Przełącznik awaryjnych do MKI.
    Przez The_Saint w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 03-02-2015, 05:28
  4. Problem z przekaznikiem od awaryjnych
    Przez onedeep69 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-07-2010, 19:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •