Mam prośbę do administratorów i moderatorów forum o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku o założenie wątku o warsztatach w których można serwisować swoją TTkę (podstawowe wymiany: klocków, elementów stukającego zawieszenia, wymiany płynów, oleju, filtrów) bez obaw że naciągną na zbędne części czy inne koszta.

Wniosek swój motywuję przypadkiem koleżanki margaretty która bezpośrednio przed zlotem w Broku na szybko szukała mechanika w okolicy który ogarnie jej wyciek oleju po naprawie u Pawla-2005 (okazał się niedokręcony filtr oleju, zdarza się ) a jakiś nieogarnięty mechanik koło jej domu po raz n-ty ściągnął miskę (a Paweł ją ściągał) i naciągnął na dodatkowe 3 litry oleju który dopiero co wymieniła u Pawła...

Piszę również dlatego że otrzymałem już 3 zapytania na PW o to jaki serwis w Warszawie polecam, więc wydaje mi się że taki temat jest potrzebny dla grona użytkowników.

Nie jest to w żaden sposób próba ohydnej konkurencji dla naszych forumowych mechaników, ale wiele osób po prostu nie ma możliwości i czasu jechać np. do Płońska na wymianę klocków czy oleju w samochodzie a chce to mieć zrobione profesjonalnie w kilka godzin i nie zostawiać swojego autka w warsztacie.

Mój temat o warsztacie mojego mechanika założyłem w dziale "Firmy Tuningowe" gdyż jest tam temat o warsztacie Pawła który oprócz tuningu prowadzi również zwykłe naprawy serwisowe TTek, ale niestety temat mój został usunięty (sądziłem że wcześniej czy później tak się stanie, ale myślałem że chociaż wyląduje w koszu ).

Pozdrawiam,
Jerry.