Moje poszukiwania zakończyły się sukcesem, chociaż już wątpiłem w zakup TT na terenie Polski... Auto ma by dla szwagierki, nie ukrywam, że to też było niegdyś moje marzenie, które teraz się spełniło No ale do rzeczy... Oglądałem szrota pod Poznaniem, jakieś składaki w Lublińcu i Kłobucku, rozbitka z Niemiec pod Strzelcami Opolskimi i ten wydawał się najlepszy, ale ostrzegliście przed kosztami naprawy no i postanowiłem zobaczyć autko wystawione w Krakowie do sprzedania, pojechałem ale sprzęgło do roboty, wszystkie szyby inne, kilka mankamentów, no ale nie było aż tak źle jak z poprzednikami, jednak z racji iż w Tarnowie jeszcze była ciekawa z Włoch to też podskoczyłem A4ką, no i... kupiłem Mankamenty oczywiście są, ale najważniejsze, że od nowości była w całości Nie działa FIS, ułamany joystick od lusterek, zacięta linka w drzwiach kierowcy, w przednim zawieszeniu z lewej stronie stuka sworzeń chyba, tłumik dziwnie wisi, jeden kluczyk niezakodowany do zdalnego sterowania, ale... co z tego, uznałem to za detale do wyprostowania. Z licznikiem ma pomóc Jerry, a resztę ogarnę sam. Wrzucę kilka fotek jak już się przestanę jarać i pójdą papiery na cło Normalnie zakochałem się w tym aucie na trasie Tarnów-Opole

Załącznik 8838