Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 42

Wątek: Jambolek

  1. #1
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567

    Jambolek

    Wczoraj tj. 12.04.2013 zostało skradzione spod samego domu moje autko.
    Za ok. miesiąc przypadała by druga rocznica zakupu.
    Mieszkam w tzw. dobrej dzielnicy na bardzo spokojnej, cichej ulicy po której praktycznie przypadkowe osoby się nie poruszają- no może poza niedziela bo parę domów dalej jest mały kościółek.
    Aha po drugiej stronie ulicy obydwaj sąsiedzi tez właściciele TT ( i na mnie musiało trafić ) http://www.klubtt.pl/showthread.php?...post97423Parę
    Parę zdjęć było od samego początku w linku - sygnaturce
    http://www.klubtt.pl/members/jambolek-albums34.htm
    Innych kilka można było tez zobaczyć w http://www.klubtt.pl/showthread.php?...hlight=gorlice

    Autko nie posiada żadnych znaków szczególnych (bo klamek oklejonych folia , małych nalepek TT na szkłach lusterek zewnętrznych,nalepki klubowej z tylu i klubowej ramki z przodu nie liczę ) - poza kilkoma maleńkimi ryskami na lakierze które tylko ja wiem gdzie były. Centralnie na masce po zimie pojawiła się mała ryska jak by w kształcie krzyżyka wielkości 3 x 3 cm ( chyba po wiewiórkach - bo mam ich ok 4 kolo domu) ryska ta była do za polerowania . Na szybie po stronie kierowcy miałem uderzenie po kamieniu - maleńkie bo nawet TÜV nic nie mówił ( już kupiłem z tym ) miało być robione przed zlotem czerwcowym
    Przedni zderzak jedynie miał kilka śladów po kamyczkach i pewnie owadach ( były one widoczne dopiero z odległości ok. 30 cm.)
    Na boczku w od strony kierowcy w tym miejscu co jest skora był ślad po lakierze do paznokci (różowo - fioletowy ) jakiś taki niewielki punkt musiała poprzednia właścicielka palcem niechcący lekko dotknąć ( nie brałem się za to żeby skory nie uszkodzić ) a w niczym mi to nie przeszkadzało

    Dnia 10.04.2013 auto było sprawdzane w Audi na tzw. Audi Car Check 5 plus (dostałem nawet kartę)


    Do wczoraj posiadało 204208 km.

    Po aucie zostały mi letnie opony na ori. felgach 225,45,17 które miały być zakładane dziś wraz z EIBACH PRO-KITem , ori. srebrna blenda bo miałem plaster miodu oraz dwa komplety dywaników .




    Pewnie to tylko zbieg okoliczności ale od początku roku siedzę cały czas w na zwolnieniu lekarskim (po operacji) w ciągu dnia setki razy podchodziłem do okna i na auto patrzyłem. I właśnie wczoraj pierwszy raz nie było mnie cały dzień …. gdybym tylko był w domu to nawet by nie minęło 10 min. i by policja już była zawiadomiona - tym, bardziej ze maja komisariat kilka ulic ode mnie


    Obszedłem po sąsiadach w południe jeszcze większość auto widziała ze stało przed domem … a jeden sąsiad widział ja jeszcze ok. 18.ej jak z pracy wracał a zona do domu wróciła ok. 18.30 to już po wszystkim było …


    Ostatnie zdjęcie jakie zrobiłem

    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 14-04-2013 o 22:30
    I TT

  2. #2
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    :/
    ac albo chociaz minicasco od znikniecia autta masz ?
    trzymamy kciuki za pozytywne zakonczenie sprawy, cokolwiek mialoby to dla Ciebie znaczyc,
    ps. jak juz ktos wspominal, nam rowniez nie chce sie wierzyc, ze to przypadek, ze autto zniknelo dokladnie w dniu kiedy nie byles na miejscu
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 13-04-2013 o 11:40

    "Love Them BOTH" - M.

  3. #3
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Posiadam Vollcasco Versicherung (całkowite )
    Ostatnio edytowane przez Jambolek ; 14-04-2013 o 10:45
    I TT

  4. #4
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Nie wszyscy zlodzieje to cpuny potrzebujace kase , wiekszosc to zorganizowana liga. Obserwowali cie napewno juz jakas chwile
    Przykra sprawa oczywiscie, zycze jak najlepszego rozwiazania
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  5. #5
    Awatar voodoo
    Dołączył
    Mar 2013
    Płeć
    Skąd
    bydgoszcz/krk
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    condorgrey
    Posty
    485
    to znak ze czas na mk2

  6. #6
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Współczuje...bo napewno jakieś wspomnienia po auTTku pozostaną, ale najważniejsze, że było ubezpieczone Życze szybkiego rozwiązania sprawy i zakupu kolejnej TT

  7. #7
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Masakra. Pierwszego kwietnia to bym nie uwierzył. Po prostu trzeba mieć teraz oczy i uszy szeroko otwarte. Ciekaw tylko jestem do jakiego kraju trafi. Jak do PL to jest szansa, że ktoś wpadnie na sprzedaży części. Gorzej jak bardziej na wschód.

    @Jambolek współczuje i trzymam kciuki że jednak się odnajdzie. No chyba że czas na MK2 za kasę z ubezpieczenia.
    __________________________
    Pozdrawiam

  8. #8

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Ja od siebie dodam, że była to naprawdę fajna sztuka. Nie psuła się, zadbana i sprawiała frajdę właścicielowi. Jedyne co możemy teraz zrobić to wypatrywać części ze srebrnej TT na allegro.

    Trzymam kciuki by jakoś się to pozytywnie zakończyło z nową furą pod domem. Ja będę katować allegro .

    ps. na MK2 z ubezpieczenia nie starczy ceny w DE MK2 znacznie większe niż w PL

  9. #9
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    o fuck Paweł w zyciu bym się nie spodziewał że nawet w Niemczech kradną... Strasznie Ci współczuję, dobrze ze miałeś autocasco to przynajmniej nie zostaniesz z niczym...Trzymaj się
    DaviTT

  10. #10
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Po zniesieniu kontroli na granicach z Polską w Niemczech kradzież aut wzrosła o kilka dziesiąt procent. W Polsce sukcesywnie maleje, złodzieje jeżdżą do sąsiadów. Nie wszystkie skradzione auta zostają tylko u nas. Częsty kierunek to też Litwa itd.
    pozdrawiam

  11. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    moje kondolencje, ja bym się chyba załamał

  12. #12
    Awatar KubaTT
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Lublin / Zamość
    Pojemność
    2.0T
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    1,063
    Ja pie**ole, ale bieda stary! Dobrze, że miałeś AC...

  13. #13
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Jambolek, trzymaj się chłopie! Straszna szkoda się stała, liczę że ktoś za to "beknie"

    p.s. Ja po cichu mam nadzieję że się znajdzie bo np. pożczyły ją sobie jakieś wyrostki na przejażdżkę i może zostawili w innej dzielnicy. Ponoć w Niemczech zdarzają się takie przypadki a i z PL, ze śląska znam przypadek Octavii RS która po takim incydencie stała na strzeżonym osiedlu z otwartą szybą pół tygodnia.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #14
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Współczuję. Na początku będzie brakowało TT, ale z czasem przejdzie. Życzę pozytywnego zakończenia sprawy z szybkim powrotem TT (tej czy innej) pod dom.

  15. #15
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Jambolek , myślałem , że takie rzeczy tylko u nas się dzieją ale jak widać nie, ładna i zadbana sztuka widac mocno kusiła , współczuje i podpinam się do Blerx'a z życzeniami najszybszego powrotu TT.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •