Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 121 do 124 z 124

Wątek: DaviTT - sreberko 1,8T 180PS Quattro

  1. #121
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    no tylko marnej jakości bo ładowałem je przez hosting fotosik.pl i takie zamazane są, nie działa nasz uploader strony
    DaviTT

  2. #122
    Awatar Tomek69N
    Dołączył
    Jun 2013
    Płeć
    Skąd
    44-200 Rondnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Myszowaty
    Posty
    475
    Wszystkiego najlepszego Oby obie modelki, srebrna i blond, wiernie i długo ci służyły nienagannym działaniem
    Zdjęcia bardzo wiosenne - widać wokół i w sercach Można zżółknąć z zazdrości...

  3. #123
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    Cytat Zamieszczone przez Tomek69N Zobacz posta
    Wszystkiego najlepszego Oby obie modelki, srebrna i blond, wiernie i długo ci służyły nienagannym działaniem
    Zdjęcia bardzo wiosenne - widać wokół i w sercach Można zżółknąć z zazdrości...
    hehe Tomek dobre dobre, oby tak było

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    no muszę się Wam pochwalić swoim sukcesem )).. Ogólnie nawet nie potrafię wymienić w aucie żarówki ale tyle się naczytałem ile to samemu można zrobić przy auTTku to postanowiłem że sam w miare proste rzeczy będę dłubał, no i stało się) W drodze do Pieczysk zacięły się migacze i nie działał przerywacz tylko świeciły kierunki na stałe, po powrocie do domu podjechałem do elektryka i ocenił mi naprawę na trudną do zrobienia bo dostep dpo przekaźnika jest bardzo utrudniony i koszt części 250zł + robocizna a ponoć w TT niełatwo.... Po przewertowaniu troszkę forum zakupiłem "kontakt spray" i kluczyki do radia, w ciagu 3 minut przekaźnik miałem juz w rekach a po 10ciu minutach zabieg został wykonany i już dobry tydzień kierunki mrugaja jak nowo narodzone )))) hehehehehehehe))))
    DaviTT

  4. #124
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez amldawid Zobacz posta
    no muszę się Wam pochwalić swoim sukcesem )).. Ogólnie nawet nie potrafię wymienić w aucie żarówki ale tyle się naczytałem ile to samemu można zrobić przy auTTku to postanowiłem że sam w miare proste rzeczy będę dłubał, no i stało się) W drodze do Pieczysk zacięły się migacze i nie działał przerywacz tylko świeciły kierunki na stałe, po powrocie do domu podjechałem do elektryka i ocenił mi naprawę na trudną do zrobienia bo dostep dpo przekaźnika jest bardzo utrudniony i koszt części 250zł + robocizna a ponoć w TT niełatwo.... Po przewertowaniu troszkę forum zakupiłem "kontakt spray" i kluczyki do radia, w ciagu 3 minut przekaźnik miałem juz w rekach a po 10ciu minutach zabieg został wykonany i już dobry tydzień kierunki mrugaja jak nowo narodzone )))) hehehehehehehe))))
    Hehe, gratulacje!!! Nasze forum uczy mechaniki samochodowej i pozwala zaoszczedzic troche grosza
    Te Terrere Terrere terererererere …

Podobne wątki

  1. Sreberko By PavloFico
    Przez pavlofico w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 07-11-2021, 12:46
  2. Kupię Audi TT 8N 1999-2001r. 1.8t. 180ps quattro
    Przez tori95 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 17:03
  3. TT [180ps+stozek] vs. Civic [b18c4 180ps N/A]
    Przez offsiq w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-07-2010, 20:21
  4. Modyfikacja 180PS quattro
    Przez Maciek w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-07-2002, 10:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •