Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 45

Wątek: Nasza Agnieszka w TVN Turbo

  1. #16

    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    3miasto
    Posty
    53
    prosiak

  2. #17

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    Ogladalem dzisiaj powtorke Gratuluje niezle wypadlas.... ! Ja z tych trzech wziol bym Merola, nawet bym sie nie zastanawial... w koncu bez gwiazdy nie ma jazdy heheh Technologicznie mercedes jest na wiele wyzszym poziomie niz porsche

  3. #18

    Dołączył
    Apr 2007
    Skąd
    3miasto
    Posty
    53
    ale silnik 4 litry i 400KM na trasie , hmm ?

  4. #19
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez miloo666
    Ogladalem dzisiaj powtorke Gratuluje niezle wypadlas.... ! Ja z tych trzech wziol bym Merola, nawet bym sie nie zastanawial... w koncu bez gwiazdy nie ma jazdy heheh Technologicznie mercedes jest na wiele wyzszym poziomie niz porsche
    ale prowadzenie fatalne - uklad kierowniczy ponoć do bani, zawias itd... taki wozidupek do crusingu po miescie
    Pozdrawiam!
    Pajak

  5. #20

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    z krakowa
    Posty
    11
    a ja bym wybral S2000 Boxter to porsche dla ubogich jak kiedys slyszalem od znajomego... jak Slk to tylko z wiekszym silnikiem.... maly kompresorek nawet nie daje rady BMW 320d po chipie... jak powiem ze chcialbym Z4 to bedzie stronnicze

  6. #21
    Awatar Piootr
    Dołączył
    Oct 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    280
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    692
    Cytat Zamieszczone przez DarPiet
    a ja bym wybral S2000 Boxter to porsche dla ubogich jak kiedys slyszalem od znajomego..
    chcialbym byc taki ubogi.... Porsche to jednak marka z najwyzszej polki, mimo ze Boxster w podstawowej wersji ma mniej kucykow niz moja tetetka

  7. #22

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    z krakowa
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Piootr
    chcialbym byc taki ubogi
    boxtera kupisz juz za 40tys wiec tyle co TT
    Cytat Zamieszczone przez Piootr
    Porsche to jednak marka z najwyzszej polki,
    cenowej niestety... np maly przeglad ok 7tys zl.....

  8. #23

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    I dla tego wziolem TT

  9. #24
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez DarPiet
    boxtera kupisz juz za 40tys
    tyle ze kazde kolo bedzie jechac w inna strone a auto bedzie zespawane z dwoch

  10. #25

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    z krakowa
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    tyle ze kazde kolo bedzie jechac w inna strone a auto bedzie zespawane z dwoch
    juz nie przesadzaj...... zawsze masz takie negatywne podejscie do tematu aut? moze kup nowego boxera w salonie za 250tys to bedziesz usatysfakcjonowany....

  11. #26
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    DarPiet, tu masz za 40 tys http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3576310 . Wiem, ze lublisz takie furki ale sadze, ze wiekszosc bala by sie takim "zarysowanym" sprzetem jezdzic. NAJTANSZY boxster jest za 63 tys zl http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3584644 (i tak naprawde ani sprzedajacy nie zaznaczyl ze bezwypadkowy i nalezalo by sie upewnic czy nie wygladal wczesniej tak jak ten za 40 tys). Najtansze TT widzialem kiedys za 29 tys, a za 34 tys mozesz miec na xenonach juz jezdzace i odpicowane(oczywiscie wiadomo jakie to sa samochody). Nie pisz wiecej takich glupot. Podejscie to ja mam sceptyczne, nie napalam sie na cos i nie wyciagam wnioskow na podstawie aut w allegro posortowanych wg ceny. Idac Twoim tokiem myslenia kupimy:
    Touareg ~40 tys
    Cayenne ~66 tys
    Evo 9 ~36 tys
    To wszytsko lekko "zarysowane" ale dla Ciebie to nie problem Kupic za tyle mozna.

  12. #27

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    z krakowa
    Posty
    11
    ty oczywiscie patrzysz na krajowy rynek..... na ktorym jest az ok 30 ofert sprzedazy aut z tego polowa porozbijana.....
    mnie krajowy rynek nie interesuje....
    http://www.autoscout24.it/List.aspx?...t=price&zipc=I
    jestes do mnie jakos uprzedzony ze negujesz wszysto co napisze?
    rozumiem ze wawa i lublin to wiocha i ze nie lubia krolewskiego miasta krakowa ale zeby tak oficjalnie to okazywac?
    wiem ze BMW budzi negatywne emocje ale to jaki dajesz przyklad na forum wola o pomste do nieba..... moze ignoruj moje posty bedzie mniej problemu..

  13. #28
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    no i co mi tu pokazujesz autoscout? Tylko sie tym pograzasz. Kiedys pisalem maile i dzwonilem po ogloszeniach z autoscout i albo turek chcial zaliczke (mam nawet maile do dzis) albo nie bylo takiego numeru. Jest tylko jedno ogloszenie za 11 tys euro - http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=118690909 dodzwon sie na numer Tel.: +31 (0)6 46.66.66.63. Nie neguje z gory Twoich wypowiedzi tylko nie zgadzam sie z tym co piszesz Rozumiem, ze zupelnie brak Ci argumentow i schodzisz na niski poziom dyskusji bazujac na stereotypach i obrazaniu tak wielu Klubowiczow z Lublina i Warszawy. Oj szkoda szkoda. Czemu BMW? Bardzo lubie BMW. Ta marka kojarzy mi sie przede wszytskim z luksusowymi autami.

  14. #29

    Dołączył
    Nov 2007
    Skąd
    z krakowa
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    no i co mi tu pokazujesz autoscout?
    bo to jest rynek przez duze R, samych boxerow ponad 500 sztuk a nie 30szt jak na otomoto..
    za 45tys we wrzesniu mozna bylo kupic ladnego boxera 98r w krakowie albo za 60tys 2001r we Wrocku
    kiedys zastanwialem sie nad porsche jako autem do lansu ale osiagi niestety nie byly wystarczajace a koszty uzytkowania obrzydliwie wysokie (dla mnie szczegolnie..... moja byla zona na pewno by tego nie przezyla ze jezdze porsche, a mam wystarczajce problemy z nia
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    albo turek chcial zaliczke
    kupuj we wloszech.... tam nie ma turasow...
    jak chcesz kupic auto to jedziesz i ogladasz a nie kupujesz przez telefon czy maila, prawda? no ale juz wiem ze Ty oceniasz auto na podstawie zdjec i ceny, nie zadajac sobie trudu obejrzenia auta czy tez przejazdzki nim...
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    zupelnie brak Ci argumentow
    to samo moglbym powiedziec o Tobie...

  15. #30
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez DarPiet
    ak chcesz kupic auto to jedziesz i ogladasz a nie kupujesz przez telefon czy maila, prawda? no ale juz wiem ze Ty oceniasz auto na podstawie zdjec i ceny, nie zadajac sobie trudu obejrzenia auta czy tez przejazdzki nim...
    zadaj sobie trud przejrzenia archiwum moich wypowiedzi, a zobaczysz ile auto na zywo obejrzalem i ile sie ojezdzilem po Polsce ogladajac wlasnie "bezwypadkowe" TT. Po takim czyms jestem do wszytskiego nastawiony bardzo podejrzliwie. Jak widze cene nizsza o 30% albo koles nie chce mi wyslac szczegolowych zdjec badz podac VINu to po co mam jechac?
    to samo moglbym powiedziec o Tobie...
    ciesze sie niezmiernie

Podobne wątki

  1. Nasza TT W "Zakupie Kontrolowanym"
    Przez Cuma9 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 23-07-2015, 21:36
  2. "Podnieśli ręke na naszą rodzine"
    Przez Marcin180 w dziale Rozrywka
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 02-10-2011, 14:57
  3. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-09-2010, 23:07
  4. NIE Nasza-Klasa ANTY FAN
    Przez BarTTek w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-03-2009, 11:32
  5. turbo-timer - np Pro Turbo EXUS PT-04
    Przez sylweste.r w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-07-2008, 10:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •