Cytat Zamieszczone przez Mari
Cytat Zamieszczone przez DarPiet
boxtera kupisz juz za 40tys
tyle ze kazde kolo bedzie jechac w inna strone a auto bedzie zespawane z dwoch
Dobrze ujęte !

[ Dodano: Pon Cze 09, 2008 9:24 pm ]
Cytat Zamieszczone przez DarPiet
ty oczywiscie patrzysz na krajowy rynek..... na ktorym jest az ok 30 ofert sprzedazy aut z tego polowa porozbijana.....
mnie krajowy rynek nie interesuje....
http://www.autoscout24.it/List.aspx?...t=price&zipc=I
jestes do mnie jakos uprzedzony ze negujesz wszysto co napisze?
rozumiem ze wawa i lublin to wiocha i ze nie lubia krolewskiego miasta krakowa ale zeby tak oficjalnie to okazywac?
wiem ze BMW budzi negatywne emocje ale to jaki dajesz przyklad na forum wola o pomste do nieba..... moze ignoruj moje posty bedzie mniej problemu..
Pierwsze ogłoszenia (najniższe cenowo) na AutoScoute czy Mobile.de TO WIELKA LIPA !!! To są różni wyzyskiwacze...

[ Dodano: Pon Cze 09, 2008 9:29 pm ]
Przecież oczywiste że nie da się kupić za 40tyś sprawnego boxstera mimo że "to auto dla biedaków" jest to nierealne.
No niestety. Boxster to przynajmniej 60-75 tys. za 10 letni i to do małego remontu (trzbea z 10-15 włożyć). W modelach 1997 i 1998 były źle zaprojektowane silniki i niektóre są często do wymiany - stąd te "okazje" (tak samo zresztą w 996 z rocznika 98-99). No i poza tym jak zawsze - auta robione z kilku to na Allegro i OtoMoto chleb powszedni...


Co do wyboru:

- Zdecydowanie Merc SL - to gwiazda wielkiego kalibru wśród roadsterów, w zasadzie nie ma konkurenta. Chociaż jest bardziej luksusowy niż sportowy (nie licząc AMG).
- Drugie miejsce - Boxster - moje wielkie marzenie (ale nie z AutoScout.de ).