Cześć. Chciałbym uzyskać wskazówki jak podłączyć kamerkę ( Double Camera Vehicle Synchronous Recorder Car DVR GPS Logger G-Sensor 2.7" LCD | eBay ) pod 'plus po stacyjce'. Chodzi o to, aby kamera włączona była tylko gdy jest włączona stacyjka. Przeglądam forum (z resztą nie tylko to, poświęcone TT, ale ogólnie aut z VAG) od dwóch dni i oprócz tematu o CB ( http://www.klubtt.pl/ogallne/3135-gn...zasilania.html ) w którym sugerujcie podłączenie 'pod radio', niczego nie znalazłem. Próbowałem oczywiście podłączyć to 'pod radio', ale tam jest tylko stały plus. Próbowałem podłączyć pod wszystkie inne styki z kostki w której idzie prąd/plus, ale nic nie odpowiada 'plusowi po stacyjce'.
Pozdrawiam

EDYCJA ---------- Post dodany 20:45 22-09-2012 ---------- EDYCJA

OK, temat do usunięcia.
Problem sam się rozwiązał. Wpadłem na niego po napisaniu posta, a raczej po tym co w nim napisałem.
Rozwiązanie znajduje się w drugiej wiązce/kostce w której kabelek koloru żółtego odpowiada za 'plusa po stacyjce'.

EDYCJA ---------- Post dodany 00:15 23-09-2012 ---------- EDYCJA

Heh, ogólnie to jest 'maniana'... Po podłączeniu kabla od kamery do żółtego przewodu, radio nie widzi zmieniarki - po podłączeniu kostek do radia zmieniarka zaczyna działać (sprawdza czy są płyty), ale na radiu po naciśnięciu CC/CD (przejście z FM) wyskakuje 'NO TAPE.