Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
Do adapterów cenę orjętacyjną podałeś.
A jaka cena za nakładki na korki?
Tak jak Artur napisał - podana cena jest za nakładki, natomiast adapterów nigdy nie podawałem ceny do czasu ich skończenia, jedynie widełki 250-450, bo każdy układ hamulcowy jaki robiłem był inny i wymagał różnej ilości pracy, żeby wykonać dobrze adaptery. Z układów, które m.in. dotychczas zrobiłem:
tak jak na zdjęciu powyżej - tarcze carbonowo-ceramiczne + zaciski z Ferrari F360 do Toyoty Supry mk IV :
Supra Yakuza acceleration 0-315 km/h - YouTube
(w Filmiku Papużki z Yakuzy widać ją z zewnątrz)
Zaciski z Porsche Cayene przednie z tarczami chyba z Audi A8 do Seata Leona Coupry R (ok
Zaciski z Porsche (nie wiem modelu) tylne na przód do BMW E30 z silnikiem z M3 E36 3.0 (ok 300KM) i tarczami z Forda Focusa ST 299mm (warunek był na to, że układ MUSI zmieścić się w 15" feldze - oczywiście się udało)
Zaciski Alfa Romeo (Brembo 4-ro tłoczkowe) + tarcza 320X30 z A8 do Audi B2 400KM
Zaciski Wilwood + tarcza 280mm (nie pamiętam z czego) do Nissana Primery P11
To tylko część wykonanych przeze mnie adapterów-wszyscy jeżdżą, wszyscy żyją i wszyscy zadowoleni
Robię też nacięcia na gładkich tarczach hamulcowych wg widzimisie klienta (mogę nawet Hello Kity wyfrezować ) Np poniżej zdjęcie tarcz, które ostatnio robiłem koledze do Nissana Almery GTI:

Koszt wykonania takich nacięć to 60zł, więc suma sumarum wychodzi dużo taniej jak montaż tarcz taroxa czy innych z nacięciami. Głębokość nacięć jest podyktowana dolną granicą zużycia tarczy, tj jak tarcza jest 24mm grubości, a producent wymaga jej wymianę przy 22mm grubości to po 1mm głębokości na stronę robię nacięcia, co nie powoduje jej osłabiania.