Zobacz wyniki ankiety: Które TT lepsze

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • MK1

    17 60.71%
  • MK2

    11 39.29%
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Wątek: TT MK1 czy MK2

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    A widzisz... Jednak jesteś kolejną osobą, która woli MK1... Z tego co czytam MK1 jest dobrą opcją dla osób, które lubią szybkie auta... Bo tanio się kupi i za tą różnicę ceny z MK2 jeszcze się porządnie stuninguje... Co do tych 350-400 KM... Nie ma szans bym tyle zrobił... A tu chodzi o to, że nie mam ani wprawy ani chęci przerzucać się z MK2 do MK1 jak już... Wiadomo... Jak będę miał w MK2 luksus, to do MK1 raczej już nie wrócę... A i jeszcze co do MK1... 225 KM w seryjnych było... A teraz to dadzą te 211... I to jest ciekawe... ;>

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    A widzisz... Jednak jesteś kolejną osobą, która woli MK1... Z tego co czytam MK1 jest dobrą opcją dla osób, które lubią szybkie auta... Bo tanio się kupi i za tą różnicę ceny z MK2 jeszcze się porządnie stuninguje... Co do tych 350-400 KM... Nie ma szans bym tyle zrobił... A tu chodzi o to, że nie mam ani wprawy ani chęci przerzucać się z MK2 do MK1 jak już... Wiadomo... Jak będę miał w MK2 luksus, to do MK1 raczej już nie wrócę... A i jeszcze co do MK1... 225 KM w seryjnych było... A teraz to dadzą te 211... I to jest ciekawe... ;>
    To 211KM w Q ma lepsze osiągi niż 225 ale jak ty masz budżet rzędu 70 tys zł możesz o tej wersji zapomnieć. Jak dla mnie na porządne MK2 trzeba mieć minimum 80 tys zł + kasę na boku co by sobie później jeszcze doinwestować w to i owo bo na TTS, ani TT z 2010 (211KM Q) 70 tys nie wystarczy chyba, że mówimy o wrakach. Tak więc jak tylko MK1 cię fascynuje będzie to dla Ciebie dobry wybór co więcej zostanie ci jeszcze sporo kasy na dodatki i tuning. Wątpię abyś podnosił od razu moc najpierw obowiązkowo nauczy się tym jeździć.

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    To 211KM w Q ma lepsze osiągi niż 225 ale jak ty masz budżet rzędu 70 tys zł możesz o tej wersji zapomnieć. Jak dla mnie na porządne MK2 trzeba mieć minimum 80 tys zł + kasę na boku co by sobie później jeszcze doinwestować w to i owo bo na TTS, ani TT z 2010 (211KM Q) 70 tys nie wystarczy chyba, że mówimy o wrakach.
    pamietajmy ze czas gra na korzysc kolegi, zanim bedzie 18stka, prawko i znajdzie sie sensowne auto minie rok, a rok dla ceny mk2 w chwili obecnej to sporo

    "Love Them BOTH" - M.

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    pamietajmy ze czas gra na korzysc kolegi, zanim bedzie 18stka, prawko i znajdzie sie sensowne auto minie rok, a rok dla ceny mk2 w chwili obecnej to sporo
    Ja myślę, że temat został już praktycznie wyczerpany i jeśli mowa o planach za rok to będziemy myśleć o cenach za rok być może ja będę miał swoją na sprzedaż bo pewnie Panamera też spadnie w cenie

  5. #5
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    jeśli mowa o planach za rok to będziemy myśleć o cenach za rok być może ja będę miał swoją na sprzedaż bo pewnie Panamera też spadnie w cenie
    Jaaqob, nie poznaję Ciebie (:

  6. #6
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Jaaqob, nie poznaję Ciebie (:
    Czemu? Celem była 911tka ale, że sie starzeje to będzie coś bardziej rodzinnego

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •