Witam klub audi tt.mam nadzieje kontaktować się tu z normalnymi ludzmi .pisze normalnymi poniewaz niestety często sie spotykam z opinią która mam zamiar choc troche zmienic , ze audi tt jezdza tylko cwaniaki,dresy,szpanerzy i podrywacze lasek ''na furę''.
Kupiłem ten wóz bo...podoba mi sie jego wyglad i ...produkowany jest przez dobra solidna firmę.to wszystko.zero szpanu,pokazywania ze mam szybszy wóz niz ktos kto jedzie obok czy podrywanie lasek na furę.''rzygam takim zachowaniem'' nawet z butów armaniego moze wystawac słoma.!pozdro dla wszystkich normalnych.

EDYCJA ---------- Post dodany 12:56 13-09-2012 ---------- EDYCJA

Moj woz jest z niemiec a kupiłem go mieszjkajac kilka lat w walii.2002 rocznik kupiony przeze mnie w 2009 roku.jest bezproblemowy i bezawaryjny.to prawda,dbam o niego bo to juz nie młodzian -10 lat i 180 000 przebiegu ale nie widac, nie słychac ani nie czuc u niego tego wieku-sami wiecie-sami jezdzicie.zero tuningu-wersja jak z fabryki,wnikam w to zeby wszystkie czesci byly oryginalne,zero zamienników,zero przeróbek-wychodze z załozenia ze firmy audi sie nie poprawia i nie znajac sie na tym nie poprawiam mego auta.pozdrawiam wszystkich klubowiczów i ..p.s skąd zdobyc naklejke klubowicza ??