Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: Wittam

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    SWD
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    czarny
    Posty
    5

    Wittam

    Siemka, chciaz sledze wasze forum od pol roku dopiero teraz sie z wami wszystkimi witam

    Od czterech miesiecy jestem szczesliwym posiadaczem czarnej TT ktora jak w wiekszosci przypadkach osob z tego forum byla moim marzeniem od dawna Jest to wersja z '98 roku z silnikiem 1.8T. Zostala znaleziona na najpopularniejszym portalu aukcyjnym w naszym kraju i zakupiona w atrakcyjnej cenie przez co bylem pelen obaw co do stanu technicznego. Na poczatku mojej kariery z tym autem zostal wymieniony rozrzad z wszystkimi napinaczami i pompa wody (jej wymiana byla potrzebna jak woda na pustyni), termostat (niesprawny) oraz podreperowane zostaly przyciski sterujace do szyb. Czeka mnie jeszcze wymiana jednego przycisku gdyz jest uszkodzony mechanicznie (zlamany czy cos), naprawa systemu esp/abs (?) oraz wymiana opon. Po tym wszystkim koszt przyjemnosci jazdy tym samochodem przestal byc atrakcyjny ale mimo wszystko przystepny . A teraz po calej tej litanii mankamentow chce napisac, ze samochod zadowala mnie w 100%!! O ile pieniadze szczescia nie daja, o tyle te cudenko uczynilo mnie duzo szczesliwszym

    Przy okazji powitania mam kilka pytan zwiazanych z powyzszym.. Po pierwsze ESP, czasem swieci sie kontrolka sygnalizujaca wadliwe dzialanie a czasem nie. Z tego co slyszalem, jesli nic nie swieci system dziala poprawnie. Tak czy owak jest awaria bo po podlaczeniu auta pod komputer system okazuje sie byc wadliwy. Czy ktos moze opisac taka awarie, ile to moze kosztowac pracy i PLN'ow. Dwa miesiace bylem za granica dlatego tak dlugo z tym zwlekam..

    Drugie pytanie to bedzie bardziej prosba o wasza rade, opinie.. Przy okazji wymiany opon planuje zakupic rowniez nowe felgi. Tutaj macie kilka moich typow a Was prosze o ocene, z gory dzieki. A jesli dzial na to nie odpowiedni to przepraszam i prosze MOD'a o przeniesienie tej czesci tematu.
    ADVAN FELGI 17'' 5x100 JAPAN AUDI A3 TT TOYOTA (2608501943) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    NOWE FELGI 17'' 5x100 ADVAN JAPAN TOYOTA CELICA (2617670602) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    356 NOWE FELGI 17'' 5x100 CZARNY CZERWONY RING GTR (2629706294) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    GTR NOWE FELGI 17'' 5X100 TOYOTA AVENSIS SUBARU (2609390991) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    A teraz troche o mnie. Mieszkam na Śląsku, uwielbiam sport w prawie kazdej postaci przez co zdecydowalem sie studiowac Wychowanie Fizyczne w PWSZ w Raciborzu. Praca sezonowa za granica oraz dorywcza w Polsce przez caly rok pozwolila mi na realizacje marzenia o ktorym mowa w tym temacie. Moja wiedza o motoryzacji jest calkiem slaba jak na chlopaka z malej wsi, za to wystarczajaca do odpowiedniej eksploatacji samochodow i elementarnych napraw ;P. To tyle, czekam na jakies odpowiedzi, pozdro!

  2. #2
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Witaj, na forum.

    W tym temacie/dziale tylko się witamy. Jak masz pytania zadaj je w innych już istniejących tematach lub załóż nowe (ale zawsze użyj szukajki zanim zaczniesz zakładać nowy temat )

    Ten temat po 10 postach umrze naturalnie, więc szkoda w nim zadawać pytania.

  3. #3
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Witaj na forum.

  4. #4
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Witaj na forum

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witam na forum i gratuluje decyzji oficjalnego dołączenia do nas

    Jeśli chodzi o Twoje pytania to zdecydowanie łatwiej można by coś powiedzieć jeśli podałbyś numer błędu z ABS-u ( oczywiście w dziale Vag-com a nie tutaj )
    O felgach też mamy obszerny wątek ( ''jakie felgi kupić'' czy coś w tym stylu ) tak więc zapraszam do dyskusji i pytań właśnie tam .








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6
    Awatar adiparis
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Paris -Śląsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    431
    Witaj na forum

  7. #7
    Awatar lismen
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Lodz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    110
    witaj na forum

  8. #8
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Witamy i pozdrawiamy

  9. #9
    Awatar joseph65
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Mysłowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    200
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Kameleon
    Posty
    285
    Witaj na forum

  10. #10
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    WiTTaj w Klubie Pozdrawiam
    I TT

  11. #11
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Witam na forum po za tym o czym już ci koledzy napisali to miło się czyta takie przywitania.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. wiTTam
    Przez emils8 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 29-01-2014, 23:33
  2. WiTTam!
    Przez PrzemekPKL w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-01-2014, 17:31
  3. Wittam
    Przez Lex w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 14:15
  4. wiTTam
    Przez mariusz--29 w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-12-2013, 06:34
  5. wiTTam
    Przez w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-10-2002, 22:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •