Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 46

Wątek: TT 8j

  1. #31
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    ech, stare czasy ;p Z resztą... może sobie poczytam o "elce" bydgoskiej... bo mają 225 konną tt :> zawsze tak by się było łatwiej nauczyć...

  2. #32
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Dzięki za porady... Jak będziecie widzieli za pół roku nowe TT w Bydgoszczy to zapewne ja ;> A na pewno ja, jak będzie jeździł 50 ;>
    no ja jednak licze ze sie tu pochwalisz i zaprezentujesz zanim wypatrze Cie na ulicach
    swoja droga prawko rozumiem z gory zakladasz, ze zdane za pierwszym podejsciem ?

    EDYCJA ---------- Post dodany 00:56 11-09-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    będziesz chciał czasami zabrać więcej niż jedną osobę a może coś przewieźć (uwierz mi, TT w ogóle nie jest samochodem rodzinnym,
    hehe Jerry kolega ma 18 lat spokojnie z tym rodzinnym autem, Panna na siedzenie obok i w droge

    EDYCJA ---------- Post dodany 01:03 11-09-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Ja rozumiem że się świat zmienił
    zebys wiedzial, jak ja chodzilem do LO to najwiekszy kozak podjezdzal pod szkole... skuterem :> wszystkie niewiasty mdlaly
    teraz do LO chodzi moj brat, a jego koledzy parkuja przy nauczycielach swoje najnowsze mercedesy hehe

    EDYCJA ---------- Post dodany 01:04 11-09-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    ech, stare czasy ;p Z resztą... może sobie poczytam o "elce" bydgoskiej... bo mają 225 konną tt :> zawsze tak by się było łatwiej nauczyć...
    jak chcesz szybko i gladko zdac prawko w BYdgoszczy to tylko Kopaczewski
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 10-09-2012 o 23:57

    "Love Them BOTH" - M.

  3. #33
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Temat fajny i jestem niezmiernie ciekawy jak to się dalej potoczy u marika, ale chyba bez sensu dalej to ciągnąć.
    Marik ma już uwypuklone wszystkie ZA i PRZECIW... czekamy!

    Pamiętaj by się pochwalić autem tutaj Nasze Auta jeżeli będzie to TT (:

    ps. Pewna profanacja mi przyszła do głowy - może TT 8J 1.8 160KM w Desiel'u jeżeli już musi to być TT ?
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 11-09-2012 o 08:06

  4. #34
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Sytuacja jest taka, że tata chce mi kupić 1 samochód... więc skoro jest możliwość to chcę TT-tkę... Bo drugiej szansy nie dostanę. Po prostu mam nadzieję, że sobie poradzę... Bo mimo iż nie wszyscy mówią, że sobie nie poradzę... To każdy sądzi, że to auto ma moc... Chcę ją poczuć... I przejść na ciemną stronę mocy ;> Poradzę sobie... I dzięki wszystkim za rady
    Różnica miedzy tobą a większością z nas jest taka, że ty dopiero robisz prawko a my je mamy np. minimum 10 lat więc coś można powiedzieć nt jazdy różnymi autami. Doskonale rozumiem Twoje podejście bo w Twoim wieku byłbym równie napalony na TT zresztą teraz też byłem ale mając taką okazję cisnąłbym ojca żeby tylko kupił niemniej jak patrzę na to z perspektywy lat cieszę się, że nie miałem niczego mocnego na starcie tak tylko informacyjnie to mówię bo i tak podejmiesz decyzje o zakupie TT

    BTW: nikt nie mówi, że się zabijesz bo nic takiego się nie stanie w końcu TT 8J ma solidną konstrukcję, poduszki z każdej strony więc jest bardzo bezpieczne (dużo bardziej niż jakieś auta z klasy niższej) bardziej obstawiam na różnego rodzaju obtarcia, a to z tyłu słupka nie zauważysz a to z przodu maski nie widać. Do dzisiaj sam nie wiem dokładnie gdzie się maska kończy a że jestem mega ostrożny o auto (sam o siebie tak nie dbam jak o auto ) to zawsze ostrożnie wyjeżdżam na bezpieczną odległość natomiast z tyłu to naprowadza mnie parktronic. Niby mały samochód ale tak naprawdę jest długi, szeroki z wąskimi szybami i mocno ograniczoną widocznością ale olać to .... zobaczysz minę znajomych, dziewczyn nagle Twój profil na FB zacznie lawinowo przybierać nowych znajomych TT jest po prostu piękne dlatego wszyscy tutaj jesteśmy

  5. #35
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    zobaczysz minę znajomych, dziewczyn nagle Twój profil na FB zacznie lawinowo przybierać nowych znajomych TT jest po prostu piękne dlatego wszyscy tutaj jesteśmy
    Hehe to mnie rozbawiło najbardziej
    Ale coś w tym jest, jak na mk1 lecą, jak do lepu na muchy, tak do mk2 tym bardziej :P wiesz.. to na prawdę duże wyzwanie dla Twojego organizmu :]

  6. #36
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    Ale coś w tym jest, jak na mk1 lecą, jak do lepu na muchy, tak do mk2 tym bardziej :P wiesz.. to na prawdę duże wyzwanie dla Twojego organizmu :]
    Hehe...prawda, prawda...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #37
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Nie kazdego z naszych rodzicow (przynajmniej moich) stac aby kupic synowi auto za 70tys. I osobiscie nie widze w tym nic zlego. I slyszac czy czytajac, ze to auto jest za mocne dla nowego kierowcy, ze mozna sie zabic itd. jest dla mnie troszke dziwne. Bo mozesz zginac nie z twojej winy w dzisiejszych czasach (patrzac jak sie jezdzi w PL jestem nieraz w szoku bo u mnie w IRL wyglada to troche inaczej), a nawet przewrocic sie na chodniku i stracic zycie.
    A to, ze ostrzegacie kolege, ze podrapie zarysuje itd to dobrze ale jest takie powiedzenie "jak sie nie przewrocisz to sie nie nauczysz"
    Osobiscie wydaje mi sie , ze chyba nie ma wielkiego znaczenia tak samo jak utrzymanie auta kiedy tak jak napisalem latwo kogos na nie stac to i urzymac tez
    Jesli byl bym na kolegi miejscu to bym sie nie zastanawial tylko bral TT i dbal o nie tak samo jak bym sam na nie zarobil

  8. #38
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez matikte Zobacz posta
    bo u mnie w IRL
    jak czytam taki tekst to rzy..ć się chce. Nie wracaj do PL - nie jesteś tu u siebie. Twoje miejsce jest u Ciebie w Irlandii.
    Ostatnio edytowane przez STELMI ; 11-09-2012 o 12:16

  9. #39
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Nie ma jak to szacunek do innych ;> A co do Kopaczewskiego, to brat robił tam kursy 1,5 roku temu... I zdał za 1 też raczej postawię na Kopaczewskiego, bo też niedaleko... A temat chyba jest już wyczerpany... A, i jeszcze jedno... Na pewno pochwalę się moją bestyjką ;> Oczywiście będę dbać jak tylko się da, bo jak z resztą na początku pisałem... TT moje marzenie ^^ Dzięki wszystkim.

  10. #40
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez matikte
    bo u mnie w IR
    Cytat Zamieszczone przez STELMI Zobacz posta
    Twoje miejsce jest u Ciebie w Irlandii.
    Gdzie są zieloni, ja się pytam? :P
    Chłopaki, przystopujmy trochę bo się mało miło robi.

    Wracając do tematu, marik - rozważałeś tę 8J 1.8 160KM ?
    Ostatnio edytowane przez Blerx ; 11-09-2012 o 13:16

  11. #41
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Nie ma jak to szacunek do innych ;> A co do Kopaczewskiego, to brat robił tam kursy 1,5 roku temu... I zdał za 1 też raczej postawię na Kopaczewskiego, bo też niedaleko... A temat chyba jest już wyczerpany... A, i jeszcze jedno... Na pewno pochwalę się moją bestyjką ;> Oczywiście będę dbać jak tylko się da, bo jak z resztą na początku pisałem... TT moje marzenie ^^ Dzięki wszystkim.
    A tak z ciekawości, jaką pierwszą furę miał Twój brat?

  12. #42
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    He dobre pytanie

  13. #43
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja tez jestem ciekawy odpowiedzi na to pytanie
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #44
    Awatar matikte
    Dołączył
    May 2010
    Płeć
    Skąd
    Cork (Irlandia)
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,047
    Cytat Zamieszczone przez STELMI Zobacz posta
    jak czytam taki tekst to rzy..ć się chce. Nie wracaj do PL - nie jesteś tu u siebie. Twoje miejsce jest u Ciebie w Irlandii.
    Sluchaj kolego STELMI nic ta wypowiedzia nie wniasles do tematu i przez takich jak ty poziom na forum drastycznie spada te wywody osobiste zostaw do siebie ok bo mam w d...e twoje zdane ale taki typ wypowiedzi mnie drazni. Nie bede ci tlumaczyl dlaczego mieszkam w IRL a nie w PL bo to nie twoja sprawa.
    Napisalem tak tylko po to aby zwrocic uwage na roznice na drogach, ktora widze od razu bedac w PL. Tyle ode mnie w tym OT

  15. #45
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    honda crv po tacie... a cd 1.8 czy diesel... to po prostu nie ma ofert. A jak już to z reguły jeszcze droższe... Zobaczę przy kupnie jaki dokładnie...

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •