Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Wątek: TT 8j

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Dokładnie ;> Nie no... Ale co do blacharza... Nie... Wolę pojeździć 20, 30, 40 i tak stopniowo zwiększać... by nie zaczynać od czegoś czego nie opanuję... Na pewno nie chcę pokazywać że umiem jeździć skoro nie umiem... A co do 80... To tyle na pewno nie będę miał... Mam nadzieję że w te pół roku znajdzie się jeszcze pare ładnych egzemplarzy koło 60-70... No cóż... Dzięki za rady... A, i jeszcze jedno... Co do ASO to ile w końcu czasu potrzeba na sprawdzenie?

    Ps. Co do automata to samo stwierdziłem... Pieprzyć osiągi. Lepsza przyjemność z jazdy :>
    To nie chodzi o to, że będziesz jeździć od razu szybko. Sam kiedyś byłem młodym kierowcą i wiem jak to jest, czasem pojawia się bardziej lub mniej stresowa sytuacja na drodze i nie kontrolujemy swoich odruchów a 200 konne auto może się już wymknąć z pod kontroli. Sam przesiadłem się z TT 180PS na TT 270PS i musiałem się do auta przyzwyczaić bo na początku go nie ogarniałem. Co do czasu badania to trawa ok godzinę ale tak jak mówię nie ma im co wierzyć na słowo bo logów nie zrobią sprawdzą jedynie błędy w ECU, nie potwierdzą ci na piśmie przebiegu tak więc to niestety nie daje to żadnej gwarancji :/ Co do automatu to mam u siebie s-tronic i jest to najlepsza skrzynia jaką widziałem ale jedni lubią blondynki inni brunetki a dla Ciebie dla nauki tylko manual polecam.

    EDYCJA ---------- Post dodany 21:11 09-09-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    kompleksowo do kilku godzin
    Marku wierz mi, że ta kompleksowa kontrola to w 80% czysty marketing w większości sprawdzisz to samo co oni na zwykłej stacji diagnostycznej.

  2. #2
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Mi sprawdzili jeszcze historię napraw po VIN.

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Marku wierz mi, że ta kompleksowa kontrola to w 80% czysty marketing w większości sprawdzisz to samo co oni na zwykłej stacji diagnostycznej.
    zgodze sie i nie zgodze jednoczesnie,
    wszedzie pracuja tylko ludzie, wiec jesli trafi na ASO gdzie sa fachowcy i akurat beda na zmianie i jeszcze nie beda mieli klienta w d***e to na pewno sprawdza auto lepiej niz na zwyklej stacji diagnostycznej,
    ja najmilej wspominam badanie w ASO Audi Wroclaw, gdzie trzepali auto prawie 3h i pokazywali mi punkt po punkcie wszystko w trakcie pracy. 2 inne TT mialem rowniez na takim badaniu i poszlo szybciej i mniej dokladnie, ale rowniez byly to dobre 2h. Mi w podejsciu ASO podoba sie to, ze szukaja wszystkiego do czego mozna sie doczepic (bo jak wiadomo taka jest tam filozofia pracy, aby po okresie gwarancyjnym wymieniac i naprawiac co sie da ), przez co sa bardzie wnikliwi niz na zwyklej stacji diagn. Z 3 aut na ogledzinach ASO vs zwykla stacja zawsze z lepsza wiedza wychodzilem z ASO. Przy czym raz roznica w zdobytych info. byla kluczowa, a raz nieznaczna.
    Z kolei kolega podczas takiego samego sprawdzania auta nie zostal nawet wpuszczony do czesci serwisowej, gdzie auto bylo ogladane na podnosniku. Dopiero po ogledzinach dostal auto i sama kartke z opisem. Podobno takie procedury. Takze to chyba po prostu kwestia indywidualna.

    "Love Them BOTH" - M.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •