Witam. Za pół roku mam 18... Chcę od razu robić prawko... I pierwszym moim autkiem ma być TT-tka... Chcę wydać koło 70 tysiaków... poradzicie mi coś? Szukam nowych, po 2006... Jaką wersję najlepiej kupić? 1.8? 2.0? Manual? Automat? Przypominam, że to ma być moje 1 auto... I chcę wiedzieć czy waszym zdaniem dam sobie radę... I czy TT-tki są drogie w utrzymaniu? Pytam o benzynę... Czy są awaryjne? (bo wg. rankingów niby mało, ale ja tam wiem...) I czy drogie są części? Przy jakim przebiegu zaczyna się psuć takie auto? około? Postaram się poszperać więcej na forum o poradach dotyczących części na które trzeba zwracać uwagę... ale miło by było jak byście podrzucili link. Z góry dziękuję za pomoc.

A i jeszcze jedno... Wiem, że to forum fanów TT-tek... też jestem fanem. Ale bądźmy realistami. Czy cena TT-tek nowszych jest czymś uzasadniona? Czy po prostu tak mało spada bo jest ich mało? W porównaniu z innymi autami trzeba przyznać, że sporo droższa... Więc czy warto kupić TT, czy lepiej coś tańszego?