Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Wątek: TT 8j

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Sytuacja jest taka, że tata chce mi kupić 1 samochód... więc skoro jest możliwość to chcę TT-tkę... Bo drugiej szansy nie dostanę. Po prostu mam nadzieję, że sobie poradzę... Bo mimo iż nie wszyscy mówią, że sobie nie poradzę... To każdy sądzi, że to auto ma moc... Chcę ją poczuć... I przejść na ciemną stronę mocy ;> Poradzę sobie... I dzięki wszystkim za rady

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Sytuacja jest taka, że tata chce mi kupić 1 samochód... więc skoro jest możliwość to chcę TT-tkę... Bo drugiej szansy nie dostanę. Po prostu mam nadzieję, że sobie poradzę... Bo mimo iż nie wszyscy mówią, że sobie nie poradzę... To każdy sądzi, że to auto ma moc... Chcę ją poczuć... I przejść na ciemną stronę mocy ;> Poradzę sobie... I dzięki wszystkim za rady
    A jesteś pewny że nie masz 12 lat i że na forum nie wchodzisz w celu odstresowania się po egzaminie szóstoklasisty?:P Może pogadaj z tatą, niech on zaloguje się na forum w wolnej chwili

  3. #3
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Sytuacja jest taka, że tata chce mi kupić 1 samochód... więc skoro jest możliwość to chcę TT-tkę... Bo drugiej szansy nie dostanę. Po prostu mam nadzieję, że sobie poradzę... Bo mimo iż nie wszyscy mówią, że sobie nie poradzę... To każdy sądzi, że to auto ma moc... Chcę ją poczuć... I przejść na ciemną stronę mocy ;> Poradzę sobie... I dzięki wszystkim za rady
    Różnica miedzy tobą a większością z nas jest taka, że ty dopiero robisz prawko a my je mamy np. minimum 10 lat więc coś można powiedzieć nt jazdy różnymi autami. Doskonale rozumiem Twoje podejście bo w Twoim wieku byłbym równie napalony na TT zresztą teraz też byłem ale mając taką okazję cisnąłbym ojca żeby tylko kupił niemniej jak patrzę na to z perspektywy lat cieszę się, że nie miałem niczego mocnego na starcie tak tylko informacyjnie to mówię bo i tak podejmiesz decyzje o zakupie TT

    BTW: nikt nie mówi, że się zabijesz bo nic takiego się nie stanie w końcu TT 8J ma solidną konstrukcję, poduszki z każdej strony więc jest bardzo bezpieczne (dużo bardziej niż jakieś auta z klasy niższej) bardziej obstawiam na różnego rodzaju obtarcia, a to z tyłu słupka nie zauważysz a to z przodu maski nie widać. Do dzisiaj sam nie wiem dokładnie gdzie się maska kończy a że jestem mega ostrożny o auto (sam o siebie tak nie dbam jak o auto ) to zawsze ostrożnie wyjeżdżam na bezpieczną odległość natomiast z tyłu to naprowadza mnie parktronic. Niby mały samochód ale tak naprawdę jest długi, szeroki z wąskimi szybami i mocno ograniczoną widocznością ale olać to .... zobaczysz minę znajomych, dziewczyn nagle Twój profil na FB zacznie lawinowo przybierać nowych znajomych TT jest po prostu piękne dlatego wszyscy tutaj jesteśmy

  4. #4
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    zobaczysz minę znajomych, dziewczyn nagle Twój profil na FB zacznie lawinowo przybierać nowych znajomych TT jest po prostu piękne dlatego wszyscy tutaj jesteśmy
    Hehe to mnie rozbawiło najbardziej
    Ale coś w tym jest, jak na mk1 lecą, jak do lepu na muchy, tak do mk2 tym bardziej :P wiesz.. to na prawdę duże wyzwanie dla Twojego organizmu :]

  5. #5
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez miskof Zobacz posta
    Ale coś w tym jest, jak na mk1 lecą, jak do lepu na muchy, tak do mk2 tym bardziej :P wiesz.. to na prawdę duże wyzwanie dla Twojego organizmu :]
    Hehe...prawda, prawda...
    Te Terrere Terrere terererererere …

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •