Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
Marku wierz mi, że ta kompleksowa kontrola to w 80% czysty marketing w większości sprawdzisz to samo co oni na zwykłej stacji diagnostycznej.
zgodze sie i nie zgodze jednoczesnie,
wszedzie pracuja tylko ludzie, wiec jesli trafi na ASO gdzie sa fachowcy i akurat beda na zmianie i jeszcze nie beda mieli klienta w d***e to na pewno sprawdza auto lepiej niz na zwyklej stacji diagnostycznej,
ja najmilej wspominam badanie w ASO Audi Wroclaw, gdzie trzepali auto prawie 3h i pokazywali mi punkt po punkcie wszystko w trakcie pracy. 2 inne TT mialem rowniez na takim badaniu i poszlo szybciej i mniej dokladnie, ale rowniez byly to dobre 2h. Mi w podejsciu ASO podoba sie to, ze szukaja wszystkiego do czego mozna sie doczepic (bo jak wiadomo taka jest tam filozofia pracy, aby po okresie gwarancyjnym wymieniac i naprawiac co sie da ), przez co sa bardzie wnikliwi niz na zwyklej stacji diagn. Z 3 aut na ogledzinach ASO vs zwykla stacja zawsze z lepsza wiedza wychodzilem z ASO. Przy czym raz roznica w zdobytych info. byla kluczowa, a raz nieznaczna.
Z kolei kolega podczas takiego samego sprawdzania auta nie zostal nawet wpuszczony do czesci serwisowej, gdzie auto bylo ogladane na podnosniku. Dopiero po ogledzinach dostal auto i sama kartke z opisem. Podobno takie procedury. Takze to chyba po prostu kwestia indywidualna.