Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
Sytuacja jest taka, że tata chce mi kupić 1 samochód... więc skoro jest możliwość to chcę TT-tkę... Bo drugiej szansy nie dostanę. Po prostu mam nadzieję, że sobie poradzę... Bo mimo iż nie wszyscy mówią, że sobie nie poradzę... To każdy sądzi, że to auto ma moc... Chcę ją poczuć... I przejść na ciemną stronę mocy ;> Poradzę sobie... I dzięki wszystkim za rady
Różnica miedzy tobą a większością z nas jest taka, że ty dopiero robisz prawko a my je mamy np. minimum 10 lat więc coś można powiedzieć nt jazdy różnymi autami. Doskonale rozumiem Twoje podejście bo w Twoim wieku byłbym równie napalony na TT zresztą teraz też byłem ale mając taką okazję cisnąłbym ojca żeby tylko kupił niemniej jak patrzę na to z perspektywy lat cieszę się, że nie miałem niczego mocnego na starcie tak tylko informacyjnie to mówię bo i tak podejmiesz decyzje o zakupie TT

BTW: nikt nie mówi, że się zabijesz bo nic takiego się nie stanie w końcu TT 8J ma solidną konstrukcję, poduszki z każdej strony więc jest bardzo bezpieczne (dużo bardziej niż jakieś auta z klasy niższej) bardziej obstawiam na różnego rodzaju obtarcia, a to z tyłu słupka nie zauważysz a to z przodu maski nie widać. Do dzisiaj sam nie wiem dokładnie gdzie się maska kończy a że jestem mega ostrożny o auto (sam o siebie tak nie dbam jak o auto ) to zawsze ostrożnie wyjeżdżam na bezpieczną odległość natomiast z tyłu to naprowadza mnie parktronic. Niby mały samochód ale tak naprawdę jest długi, szeroki z wąskimi szybami i mocno ograniczoną widocznością ale olać to .... zobaczysz minę znajomych, dziewczyn nagle Twój profil na FB zacznie lawinowo przybierać nowych znajomych TT jest po prostu piękne dlatego wszyscy tutaj jesteśmy