Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
Wątpię, że bym szalał na drogach... Jestem bardzo spokojną osobą... Ale ja od zawsze kochałem TT-tki... I chciał bym nią jeździć... Poza tym lubiłem od zawsze autka z zacięciem sportowym. Załóżmy że bym miał kupić tą TT-tkę... Odpowiadajcie mi na pytania z 1 posta, proszę.
Na pytania z pierwszego posta odpowiedzi znajdziesz przeglądając forum, przy okazji dowiesz się pewnie wielu innych ciekawych rzeczy o które nie pytałeś, więc warto poszukać. A co do kupna TT- według mnie około 200 konne auto to w dzisiejszych czasach nie jest już żaden luksus, a moc tych 200 koni staje się już powoli normą i co więcej wydaje mi się że nie jest to moc której nie można opanować, a wręcz przeciwnie sprawia że często można wykorzystać przyspieszenie np. przy wyprzedzaniu. Nawet świeżo upieczony kierowca bezpieczniej wyprzedzi np. TIRa jadąc autem 200 konnym, niż np. 90 konnym z silnikiem 1.9TDI:P Co do pytania o utrzymanie- jeżeli stać Cię w tym wieku na auto za 70 tysięcy (czy tam Twoich rodziców), to będzie Cię stać na jego utrzymanie.