Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Wątek: TT 8j

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Wątpię, że bym szalał na drogach... Jestem bardzo spokojną osobą... Ale ja od zawsze kochałem TT-tki... I chciał bym nią jeździć... Poza tym lubiłem od zawsze autka z zacięciem sportowym. Załóżmy że bym miał kupić tą TT-tkę... Odpowiadajcie mi na pytania z 1 posta, proszę.

  2. #2
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Wątpię, że bym szalał na drogach... Jestem bardzo spokojną osobą... Ale ja od zawsze kochałem TT-tki... I chciał bym nią jeździć... Poza tym lubiłem od zawsze autka z zacięciem sportowym. Załóżmy że bym miał kupić tą TT-tkę... Odpowiadajcie mi na pytania z 1 posta, proszę.
    Na pytania z pierwszego posta odpowiedzi znajdziesz przeglądając forum, przy okazji dowiesz się pewnie wielu innych ciekawych rzeczy o które nie pytałeś, więc warto poszukać. A co do kupna TT- według mnie około 200 konne auto to w dzisiejszych czasach nie jest już żaden luksus, a moc tych 200 koni staje się już powoli normą i co więcej wydaje mi się że nie jest to moc której nie można opanować, a wręcz przeciwnie sprawia że często można wykorzystać przyspieszenie np. przy wyprzedzaniu. Nawet świeżo upieczony kierowca bezpieczniej wyprzedzi np. TIRa jadąc autem 200 konnym, niż np. 90 konnym z silnikiem 1.9TDI:P Co do pytania o utrzymanie- jeżeli stać Cię w tym wieku na auto za 70 tysięcy (czy tam Twoich rodziców), to będzie Cię stać na jego utrzymanie.

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Nawet świeżo upieczony kierowca bezpieczniej wyprzedzi np. TIRa jadąc autem 200 konnym, niż np. 90 konnym z silnikiem 1.9TDI:P
    chodzi bardziej o to, ze autem z wieksza moca podejmujesz takie manewry jak wyprzedzanie, czy ruszanie z krzyzowek w sytuacjach, w ktorych autem wolniejszym nie przyszloby Ci to nawet do glowy. To jest naturalny odruch. Wiesz co masz pod noga i na co mozesz sobie pozwolic, wiec przesuwasz granice. Problem polega na tym, ze przy malym doswiadczeniu za kierownica ocena odleglosci jest slaba co rodzi niebezpieczenstwo. Takze jesli chodzi o ten przyklad z TIRem to pewnie, ze szybszym autem wyprzedzisz szybciej. Chodzi raczej o to, ze wolniejszym autem wielokrotnie po prostu nie podjalbys sie takiego manewru w sytuacjach, w ktorych robisz to autem szybszym.

    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    moc tych 200 koni staje się już powoli normą i co więcej wydaje mi się że nie jest to moc której nie można opanować
    przy napedzie na tyl te 200 koni moze juz wywolac na zakretach spore zdziwienie w oczach u kierowcy bez doswiadczenia...

    Jesli chodzi o samo opanowanie auta, to tak jak pisalem wczesniej TT jest dobrym wyborem.
    Automat czy manual to kwestia wylacznie indywidualna.
    A co do pytan o motor - wszystkie za i przeciw rozkladali na pewno na lopatki Blerx i Mari, wiec moze sie wypowiedza
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 09-09-2012 o 14:12

    "Love Them BOTH" - M.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •