Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Wątek: TT 8j

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar marik
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    2.0T
    KM
    265
    Rocznik
    2011
    Kolor
    Szary
    Posty
    708
    Dzięki za porady... Jak będziecie widzieli za pół roku nowe TT w Bydgoszczy to zapewne ja ;> A na pewno ja, jak będzie jeździł 50 ;>

    ps. Dziś byłem w szkole... i widziałem TT mk2 ;> w sumie 1 dopiero... bo pare mk1 tylko w bydzi jeździ

  2. #2
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    marik, ja popieram Twoją chęć kupna TT....i w sumie tylko to, bo najważniejsze w życiu to spełniać swoje marzenia

    Jeśli natomiast szukasz pierwszego samochodu, to polecałbym Ci jakieś autko innego kalibru do którego będziesz chciał czasami zabrać więcej niż jedną osobę a może coś przewieźć (uwierz mi, TT w ogóle nie jest samochodem rodzinnym, nie mówiąc o jakimkolwiek transporcie przedmiotów -> TT to jest zabawka). Możesz też się niemiło zdziwić że wymiana kompletnego sprzęgła (a o ile doczytałem to jesteś świeżym kierowcą i trzeba się z tym liczyć) będzie się zaczynać od 5000zł wzwyż. Nie twierdzę że Cię (czy Twojego Tatę) na to nie stać TT kupuje się duszą i to jest piękne, warto jednak wyczekać odpowiedniego momentu aby się nią cieszyć z satysfakcją.

    p.s. Ja się przesiadłem do swojej TT po 7 latach jeżdżenia samochodem typu miejskie kombi (i to nie był jedyny samochód w mojej karierze, sporo było tych pojazdów)....i z ręką na sercu powiem Ci że dopiero teraz czasami zaczyna mi odwalać za kółkiem będąc świadomym co mam pod nogą. Ostatnio na jeden dzień wróciłem do swojego starego auta, to w pierwszym momencie prawie się nie zabiłem przy wyprzedzaniu i skończyło się hamowaniem i powrotem na swój pas. Koledzy z forum wiedzą co piszą, szkoda byłoby młodego TT-maniaka który nauczy się jeździć mocnym aucie, a potem raz przesiądzie się do słabszego i zabraknie mu skrzydeł...

    p.s.2.
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Jak będziecie widzieli za pół roku nowe TT w Bydgoszczy to zapewne ja ;>
    Niektórzy to maja łatwy start w życiu...
    Polecam Ci zakup samochodu za własne, zarobione pieniądze. Radość z wpisu własnego imienia i nazwiska w dowodzie, bezcenna

    p.s.3.

    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    A na pewno ja, jak będzie jeździł 50 ;>
    Tiiiaaaa...a świstak siedzi i zawija...
    Te Terrere Terrere terererererere …

  3. #3
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    Dzięki za porady... Jak będziecie widzieli za pół roku nowe TT w Bydgoszczy to zapewne ja ;> A na pewno ja, jak będzie jeździł 50 ;>
    no ja jednak licze ze sie tu pochwalisz i zaprezentujesz zanim wypatrze Cie na ulicach
    swoja droga prawko rozumiem z gory zakladasz, ze zdane za pierwszym podejsciem ?

    EDYCJA ---------- Post dodany 00:56 11-09-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    będziesz chciał czasami zabrać więcej niż jedną osobę a może coś przewieźć (uwierz mi, TT w ogóle nie jest samochodem rodzinnym,
    hehe Jerry kolega ma 18 lat spokojnie z tym rodzinnym autem, Panna na siedzenie obok i w droge

    EDYCJA ---------- Post dodany 01:03 11-09-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Jerry Zobacz posta
    Ja rozumiem że się świat zmienił
    zebys wiedzial, jak ja chodzilem do LO to najwiekszy kozak podjezdzal pod szkole... skuterem :> wszystkie niewiasty mdlaly
    teraz do LO chodzi moj brat, a jego koledzy parkuja przy nauczycielach swoje najnowsze mercedesy hehe

    EDYCJA ---------- Post dodany 01:04 11-09-2012 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez marik Zobacz posta
    ech, stare czasy ;p Z resztą... może sobie poczytam o "elce" bydgoskiej... bo mają 225 konną tt :> zawsze tak by się było łatwiej nauczyć...
    jak chcesz szybko i gladko zdac prawko w BYdgoszczy to tylko Kopaczewski
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 10-09-2012 o 23:57

    "Love Them BOTH" - M.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •