Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Car Detailing - przywracanie świetności samochodu (KRK)

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244

    Car Detailing - przywracanie świetności samochodu (KRK)

    Witajcie,

    Ostatnimi czasy dość często przewijały się u mnie różne informacje, artykuły na temat Car Detailingu.
    Mój samochód oceniam że jest (był w dobrym+/bardzo dobrym stanie) jednak parę mankamentów normalnie nie bardzo widocznych ale jednak przy bliższym przyglądnięciu było widać (poprzednim właścicielem była kobitka w szpilkach (rysy na progu) oraz w tipsach (rysy przy klamce), zastanawiałem się co i jak zrobić aby przywrócić stan zewnętrzny (tj lakieru) taki jaki był wychodząc z fabryki lub bliski tego.

    Słyszałem opinie które mówiły aby oddać samochód do lakiernika który prze poleruje samochód (po zaczerpnięciu opinii prze sondowaniu lakierników, ich metod pracy tj. polerka pastą tempo i podobne załamałem się).

    Wtedy ponownie wrócił temat car detailingu, gdyż znajomy od dłuższego czasu bawił się w to czysto amatorsko, ostatnimi czasu założył firmę i robi to już na profesjonalnie. Póki co są to początki ale to co robi jest w pełni profesjonalnie. Dużo z nim porozmawiałem, wymieniłem opinii obejrzałem efektów jego pracy, parę samochodów jeździ po okolicy i znam właścicieli, każdy bardzo zadowolony więc zdecydowałem się zaryzykować...

    Efekty przerosły moje oczekiwania... zresztą jak chcecie zobaczyć to zapraszam tutaj obejrzeć (po co mam pisać).
    https://www.facebook.com/media/set/?...3084030&type=1
    Zdjęcia nie były robione jakoś profesjonalnie, tylko dla udokumentowania ... efekt jest lepszy niż widoczny na zdjęciach a na zdjęciach jest już rewelacyjny jak dla mnie.

    Jeżeli ktoś zastanawia się co zrobić aby jego TT lśniło niech się nie zastanawia, naprawdę warto...
    zresztą oceńcie sami czy warto ? NAPISZCIE SWOJE OPINIE NA TEMAT EFEKTÓW.

    Osobą z Krakowa, okolic z czystym sumieniem polecam firmę (pracę) mojego znajomego.
    Przykłada się naprawdę do tego co robi to jest to jego pasją i teraz skupia się tylko i wyłącznie na tym.
    Działa na wysokich jakościowo produktach co opisane w opisie pod zdjęciami.
    Gwarantuje swoim słowem (dla niedowiarków, również obejrzeniem samochodu na żywo) że każdy będzie zadowolony decydując się na ich usługi.

    Dla ludzi z Krakowa i okolic podaje namiary na tą firmę (znajomego):
    Facebookowy profil:
    https://www.facebook.com/DanonCarDetailing

    i lada dzień będzie uruchomiona oficjalna stronka:
    Danon Car Detailing - Strona w budowie

    PS:jak będzie jeszcze jakiś słoneczny dzień, podjadę na myjkę, umyję samochód i postaram się zrobić fajne fotki w ciekawym miejscu aby pokazać efekty i przekonać się jak to wygląda po jakimś czasie. Zdjęcia wrzucę już do innego wątku (o moim samochodzie, który mam zamiar uaktualniać już w miarę często).

    Pozdrawiam i polecam.
    PioTTrek.
    Ostatnio edytowane przez xscorpiox ; 06-09-2012 o 15:32

Podobne wątki

  1. Auto detailing
    Przez meszrum w dziale Warsztat - Zrób to sam
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 01-06-2020, 14:37
  2. eRBe Detailing Łódź - SPA dla Twojego auta
    Przez eRBe w dziale Ogłoszenia komercyjne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 10-10-2016, 13:52
  3. Poszukiwane auto do projektu reklamowego - detailing.
    Przez hubi_pl w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 16-05-2016, 17:39
  4. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 29-06-2013, 18:48
  5. Leasing samochodu
    Przez Cezary w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-07-2007, 09:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •