Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 2 kille dwoma różnymi TT

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    2 kille dwoma różnymi TT

    Ostatnio na 2 dni dostałem TT (szkoda że nie na zawsze) TT do takich tam napraw, poprawek i przywracania fabrycznej mocy.
    Po wszystkich zabiegach poleciałem nią na pewien kawałek prostej aby logi porobić :P Uczepił się Leon kolegi ( ex rafałkowy który kiedyś miał 630ps) który ma niby teraz 220km strojone prze digitun.pl (wydech, fmic i może jeszcze jakieś tam pierdoły)
    pomyślałem a co mi tam skopiemy mu dupsko, na 3 klaksony z 1 biegu od 20 (bo to ośka i jak zwykle się żalił że nie umie ruszać dlatego trzeba było dać mu fory) no to ja od razu uciekłem na długość, 2 bieg już ze 2 długości 3 bieg oddalam się a przy 180 byłem już z 50m przed hehehe
    potem się pytam czy chce z miejsca ale już nie chciał. Nie wierzył że to seria go obleciała i myślał że to ma ze 300km bo tak sapie ( stożek amsoil) ale potem humor mu się popsuł i pisał mi czy też mu usprawnie auto hehe.
    Także w sumie nie wiem komu tego killa przypisać bo auto wottki ale driver ja:P

    Drugi kill to już moją TT jak jechaliśmy na spota. Opisuję bo była namiastka opisu w innym dziale ale może nie każdy czyta tamten wątek.
    Jedziemy grzecznie na 3 TT aż nagle wyprzedziło nas białe evo X takie jak to:
    MITSUBISHI LANCER EVO X (2569147577) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    nie wiem jaka moc ale jakieś wydechy były, 3 markowe "gajgerki" na desce dlatego domyślam się żę seria to raczej to nie była:P
    puściliśmy auto ale na światłach patrze że stoi na lewym a prawy wolny więc długo się nie zastanawiałem. Stoimy na 1 lini ja przegazówka gościu się patrzy i śmieje, od razu zczaił o co chodzi i on to samo. Czekamy na pomarańczowe, zapaliło się więc ja strzał ze sprzęgła pojechałem a on trochę zaspał. Po chwili na moim pasie jechał jakiś zamulacz ale na starcie wypracowałem odległość że spokojnie mogłem zmienić pas na lewy i po chwili wrócić. EVO się oddalało tak że na 4 biegu już było dobrych kilka długości za mną po wszystkim gościu pokazał mi znak bo chyba się nie spodziewał lania. Chciałem się zapytać jaką moc i popsuć mu jeszcze na koniec humor że auto mam nie do końca sprawne bo mam pęknięty kolektor (czuje ze auto nie jedzie tak jak powinno) i czekam aż firma wróci z urlopu abym mógł wysłać go na reklamację . Ale evo zniknęło i nie było wymiany poglądów dlatego moc jest nieznana. Domyślam się że przedział mocowy to było ze 350-400km bo więcej raczej to nie mogło mieć gdyż ja pomimo drugiej osoby na pokładzie i pękniętego kolektora poradziłem sobie bez problemu
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 31-08-2012 o 13:21

  2. #2
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Te Twoje zabawy mi się podobają.

  3. #3
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Gratulacje Też tak chcę Może kiedyś

  4. #4
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    graty nie długo Ci aut w PL zabraknie to killowania

  5. #5
    Awatar Tomasso
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    995
    Gratki Przegrać z TT to nie wstyd

  6. #6
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Jesteś Paweł kozak! Pełen szacun, EVO, nawet fabryczne to nie pierwszak! Pozdrawiam:0

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Kille z motocyklami
    Przez humidorek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 23-04-2014, 21:56
  2. MK2 [8J] Kille w Chorwacji
    Przez humidorek w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 22-08-2013, 13:44
  3. Różne kille z YT
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 20-02-2012, 15:17
  4. Moje TT i jej dzisiejsze kille :)
    Przez Pawel-2005 w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 25-05-2011, 00:15
  5. TT z roznymi modelami felg (v.tuning)
    Przez Cezary Magier w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 30-01-2003, 15:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •