Cytat Zamieszczone przez Darson Zobacz posta
corsa miała nieźle obciążony przód, ciekawy wynalazek miałeś
No lekki przód nie był, tym bardziej, ze reszta to goła blacha

Cytat Zamieszczone przez elmacho Zobacz posta
A ja mam mieszane uczucia co do BOV. Dźwięk fajny na chwilę, ale później by mnie chyba denerwował. I trochę mi się kojarzy z kompresorem np z jakiegoś Stara lub Jelcza.
To trzeba na żywo przetestować i albo się do tego przekonać, albo nie.
Osobiście powiem tak: pierwsze wrażenie z BOVa rewelacja, lans na mieście, majtki ściągane przez głowę, emerytki rozdają numery telefonu , potem lekko mnie denerwował, bo jeździłem sporo w boost`ie i syczał co chwila, ale się przyzwyczaiłem i teraz traktuję go jak część fabryczną

Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
Musiałeś się chyba też nieźle nagimnastykować, żeby z Twojej TT nie zrobił ktoś garażu stojąc tak na zjeździe/wyjeździe... Foto chyba robione w galerii albo na parkingu wielopoziomowym.
Foto robione w Galerii Handlowej o 23-ciej Więc stresu nie było. Jako ciekawostkę dodam, że robiliśmy tam już zdjęcia od 2h na kilka ustawień lamp itp (będą z nich 2 zdjęcia, które wrzucę po obróbce), potem wymyśliłem ten zjazd, który jak widać był strzałem w 10-tkę, ustawiłem auto, zrobiliśmy 1, słownie JEDNO zdjęcie i przez fakt, ze w tym miejscu była kamera z monitoringu to przybiegło 2 "skoksowanych" ochroniarzy - na oko po 50kg i po 19-lat . Jeden się bał w ogóle podejść, a drugi nieco odważniejszy wybełkotał, że tu nie można robić zdjęć, ani filmów i że mamy wszystko skasować Oczywiście po kilku uśmiechach z naszej strony i stwierdzeniu, ze chyba sobie jaja robi nic nie kasowaliśmy, ale przerwaliśmy sesję i odłożyliśmy na inny termin. Na następnej ustawię się razem z M and V i zobaczymy jak wyjdą 2 bliźniaczki razem

Dziękuję za miłe słowa odnośnie zdjęcia Zachęcacie tym do kolejnych