"My" jako klubtt oczywiście nie ponosimy odpowiedzialności za daną transakcję ale aby uniknąć zbędnych komentarzy zamykam temat odnośnie auta Stelmiego.
Oczywiście zostanie odblokowane jak obie strony znajdą ten KOMPROMIS który według mnie jest konieczny w takiej sytuacji.
Z doświadczenia wiem ,że zajechanie tej skrzyni jest ciężkie ale też nie jest to niewykonalne, ja u siebie mam 2x tyle mocy co seria i prawie 2x tyle momentu i skrzynia działa bez zarzutu a miała o wiele ciężej niż u Stelmiego. Jedyne bo mogę zasugerować to wyjęcie skrzyni i sprawdzenie jak się mają wodziki,wybieraki bo to najczęściej ulega awarii w tej skrzyni Jeżeli okaże się ,że zmieliło tryby albo coś się urwało to wtedy oczywiste będzie ,że była traktowana w sposób bardzo drastyczny i wina wtedy będzie jednoznaczna aczkolwiek nie wydaje mi się aby dało się ją tak szybko zakatować.
Temat oczywiście odblokuję jak już bedą jakieś konkrety i nie będzie zbędnego bicia piany bo dopóki skrzynia nie zostanie rozebrana to nic mądrego się nie ustali...