Dzieki za odpowiedzi, wlasnie spotkalam sie z kolegą, który akurat był tutaj na miejscu i też ma TT. On stawia na poduszkę silnika, mój się jakos tak nienaturalnie kiwa i to widac jak lata w przód i w tył. Co więcej jak jadę bardzo powoli to słychać takie chrobotanie, warczenie. Najechałam na dziurę jednym kołem i mimo nie dodawania wtedy gazu i tak było ten dzwiek słychac jakby coś podskoczyło. Jutro mechanik, ale kolega mowi, ze to według niego na bank bedzie to. Na pewno dam znac co się stało,żeby użytkownicy z podobnym problemem mieli czym sie wesprzec . Aha i jeszcze z miejsca gdzie wyjeżdżalam znaleziono jakieś kółko i kolega mówił, że w tej poduszce jest takie kółko... Mam nadzieje, ze to bedzie jednak to... Pozdr.

- - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

Także tego....

TTunia naprawiona. Tak jak juz wczesniej pisalam przyczyną takiego dziwnego zachowania mojego samochodu była właśnie uszkodzona poduszka silnika, tylna.Oberwała się tak,że nie trzymała już silnika i zaczął się kiwać. Przy ruszaniu wydawało się, jakby pod maską coś się chwiało/obijało. Przy zwalnianiu z kolei było słychać takie dziwne brzęczenie i co jeszcze ważne, to przy zgaszaniu silnika też nienaturalny odgłos. Po naprawie wszystko jest na razie ok a czescią, ktorą trzba bylo wymienic było to:

Nazwa:  photo-f4e90dbf-fd99-49f5-9fc2-2289d91dad92-for_zoom.jpg
Wyświetleń: 891
Rozmiar:  48.6 KB

Mam nadzieje, ze przyda się to co napisalam kolejnej osobie z takim problemem.

Pozdrawiam