Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Jaki model kupić - 8N ;)

  1. #31
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    To zalezy ile kolega chce wydać na auto, ale jesli to kwoty oscylujace w granicach 40-50k to ZNACZNIE lepsze egzemplarze są do znalezienia za zachodnia granicą. Wystarczy popatrzec na ogłoszenia i porównać stan aut, głownie mowie tu o wyglądzie. Sam żałuję, że sie nie ruszyłem, ale co zrobić, człek się nie znał i tak to było, wybrał najlatwiejszą drogę

  2. #32
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Nie za poinajcie że dochodzi jeszcze akcyza 23% czyli ok 10tyś zł.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #33

    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9
    Ja wolę wydac dodatkowe 10 tyś i mieć pewną książkę i stan samochodu. W polsce jest bardzo ciężko takie auto sprowadzone z opłatami za tą cene sprzedać, więc nikt się nie bawi w ściąganie na handel takich samochodów. Żeby sie opłaciło to musi być możliwie najtańszy, a to już wiadomo że Niemiec dobrego samochodu za grosze nie odda.

  4. #34
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez spider-ek Zobacz posta
    Ja wolę wydac dodatkowe 10 tyś i mieć pewną książkę i stan samochodu. W polsce jest bardzo ciężko takie auto sprowadzone z opłatami za tą cene sprzedać, więc nikt się nie bawi w ściąganie na handel takich samochodów. Żeby sie opłaciło to musi być możliwie najtańszy, a to już wiadomo że Niemiec dobrego samochodu za grosze nie odda.
    Popieram stanowczo
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #35

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Gw
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Witam mam zamiar kupić tt do 25 000 zł, i nie wiem jaką wersje wybrać czy 180 czy 225.
    O aucie zbyt wiele nie wiem, dlatego mile widziane wasze opinie.

    Przeczytałem temat w całości i nadal jestem zdezorientowany którą wersję wybrać.

    Pytanko do was czy ceny części są kosmiczne czy da rade je przełknąć?

    Pozdrawiam.

  6. #36
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,359
    Cytat Zamieszczone przez Mareve Zobacz posta
    Witam mam zamiar kupić tt do 25 000 zł, i nie wiem jaką wersje wybrać czy 180 czy 225.
    O aucie zbyt wiele nie wiem, dlatego mile widziane wasze opinie.

    Przeczytałem temat w całości i nadal jestem zdezorientowany którą wersję wybrać.
    Sam musisz zdecydować co chcesz, to ty będzie nim jeździł więc warto później nie mieć pretensji do kogoś .
    Za 25tyś możesz kupić młodszą, lepiej wyposażoną i w lepszym stanie 180 niż 225. Zdrowa 225 może się trafić okazyjnie, ale to loteria (chociaż ostatnio coraz więcej widzę na forum takich, tylko pytanie jak długo pojeżdżą i czy za pół roku nie będą na sprzedaż, eh.

    Cytat Zamieszczone przez Mareve Zobacz posta
    Pytanko do was czy ceny części są kosmiczne czy da rade je przełknąć?
    Ceny jak każdego innego auta. Na giełdach jest dużo części używanych czy zamienników. ASO w niektórych przypadkach też nie jest drogie. Wszystko zależy co Ci poleci, a zawsze jest alternatywa.

  7. #37
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez Mareve Zobacz posta
    nie wiem jaką wersje wybrać czy 180 czy 225.
    Osobiście zawsze polecam 225 . Zawsze ta wersja jest z napędem quattro w przeciwieństwie do 180 która przeważnie jest FWD choć wychodziły i w quattro . Tak czy inaczej 180 quattro nie jest często spotykane i moim zdaniem za słabe jak na auto z napędem na 4 koła . Oczywiście jako baza do modyfikacji nadaje się znakomicie .

    Zalety 225 to nie tylko quattro i więcej mocy ale taż znacznie mocniejsza i pracująca z większą kulturą 6-cio biegowa skrzynia biegów , znacznie lepsze prowadzenie i zachowanie się auta ( vs FWD ) nie tylko przez napęd ale też przez niezależne zawieszenie z tył .
    Ze względu na większą turbinę auto to ma też większy potencjał jeśli chodzi o podnoszenie mocy .
    Może i nie myślisz o tym teraz ale zapewniam Cię że nie jeden nie myślał a teraz ma wzmocnione auto

    Z mniej istotnych rzeczy ale dodających uroku dodałbym jeszcze podwójny wydech który prezentuje się lepiej niż jedna rurka

    Jest jeszcze wersja 3,2 ale przy budżecie jaki zaplanowałeś możemy ją pominąć , fajnie by było jak byś też delikatnie ''naciągnął'' obecny budżet aby zwiększyć sobie szanse wyrwania zdrowej 225










    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #38

    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Gw
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    3
    Dzięki wielkie za odpowiedzi
    Niestety jeszcze chwilkę muszę się wstrzymać z kupnem autka, ale na pewno kupię wersję 225 może uda się jeszcze ukręcić coś grosze żeby znaleźć bardziej zadbany.
    Trochę martwi mnie ta malutka kanapa z tyłu, ale jakoś to przełknę zakupy wejdą dzieci nie wożę

    Jeszcze żadną TT-ką nie jeździłem, może jest ktoś z lubuskiego i jest chętny zaprezentować mi swoje autko?

Podobne wątki

  1. Zawór DV, jaki kupić?
    Przez Marcin_1 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-05-2017, 00:31
  2. Jaki to model koła?
    Przez ruminsky w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-09-2015, 20:06
  3. Alkomat, jaki kupić?
    Przez Tomie1986 w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-02-2013, 18:29
  4. Jaki model kupić - z nowych
    Przez RADEQ 2011 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 01-11-2011, 09:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •