Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 27 z 27

Wątek: Ekonomia

  1. #16

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    A tak naprawdę usłyszałem to od pana co nalewa na stacji wachę. że każda TT jaka przyjeżdża to leje najdroższą. Zresztą pali sporo bo konie piją.

  2. #17

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    Jestem nabierzaco wlasnie przejechalem 2000tys kilometrow (brakuje mi w tetece TEMPOMATU nogi od gazu nie czuje...) spalanie srednio okolo 9-9,5 litra przy predkosci 140-160km/h na niemieckim authobahnie wiadomo tam sie jedzie 500kilometrow bez zatrzymywania i zwalniaia ze stala predkoscia.. zaskoczyl mnie zasieg TTki na baku potrafi zrobic 600kilometrow ... Po miescie, nawet nie pytajcie ostatnio wyszlo 15,5L jak ciskalem(myslalem ze to przez czujnik i przeplywke) ale po zmianie niewielka roznica .. ale coz moc sie z powietrza nie bierze

  3. #18
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez solina
    brakuje mi w tetece TEMPOMATU
    przeciez sa TT z tempomatem

  4. #19

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    ja mam tempomat...

  5. #20
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Ja osobiscie uwazam ze u nas to sie wogole nie przyadaje pare razy go uzylem

    pozdro 500

  6. #21

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33

    ?

    W którym miejscu jest tempomat ? Może też mam a nie wiem ? A jesli nie mam to mógłbym zamontować ? Mnie by się przydał ,z Ystad do Oslo jest droga podobna do atobahnów w Niemczech , sunę i sunę i nic się nie dzieje .
    Pozdro

  7. #22
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248

    Re: ?

    Cytat Zamieszczone przez cichy
    W którym miejscu jest tempomat ? Może też mam a nie wiem ? A jesli nie mam to mógłbym zamontować ? Mnie by się przydał ,z Ystad do Oslo jest droga podobna do atobahnów w Niemczech , sunę i sunę i nic się nie dzieje .
    Pozdro
    tempomat jest na tej wajsze - zaznaczylem go na ponizszym rysunku czerwona strzalka. to jest taki przesuwny "guzik" plaski, dosc szeroki

    [ Dodano: Wto Wrz 11, 2007 2:12 pm ]
    co do spalania to ja jezdze glownie po miescie i do tej pory palilem okolo 14-15 a teraz po wymianie wydechu (m.in. usunięcie katalizatora) pale 15-16
    Pozdrawiam!
    Pajak

  8. #23

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    ja też bym chciałbym tempomat nastepny mój samochód będzie musiał byc z tempomatem i tiptronikem - no wiecie z wiekiem człowiek staje się leniwy
    NO RISK,
    NO FUN.

  9. #24

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Sandefjord - Norway
    Posty
    33
    Dzieki za pomoc ale niestety nie mam .
    Pozdro

  10. #25

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Tiptronikiem ...... ehh DSG to jest dopiero coś Mam w Passacie 2.0 TDI Zmienia biegi jak w F1

  11. #26

    Dołączył
    Sep 2007
    Skąd
    Radom/Rosenhaim
    Posty
    2
    Dzienki wielkie za pomoc jednak TT to autko na ktore najszybiciej jak bede oszczedzal to zarobie dopiero za pol roku mam nadzieje ze troche stanieja jednak moje zalozenie kupna tego autka jest do jazdy nie do patrzenia nie fascynoje mnie duzy silnik bo bedzie duzo palil poradzcie mi jakas wersje ze spokojna jazda zeby duzo jezdzic a nie zeby stala na parkingu i zeby miala oczywiscie sporo bajerek kurcze i zastanaewiam sie bo utrzymanie tego autka tez jest drogie to kupa hajsu :/ no nic zobaczymy za pol roku do zobaczenia jeszcze sie odezwe

  12. #27

    Dołączył
    May 2007
    Skąd
    Jaworzno (Katowice)
    Posty
    75
    niestety, nie mozna miec wszystiego ;] Za moc i wygode trzeba placic. Rozumiem cie ze chcialbys zeby tt byla ekonomiczna, ale niestety do takich sie nie zalicza. Jezeli juz wybierac patrzac na ekonomie, wybierz wersje 180 FWD, ona podobno potrafi palic do 7,5/100 , a jezeli chodzi o bajery, to kazda tt posiada tzw. wypas chociaz sa wersje bogatsze, ja nie mam tempomatu
    We wszystkim dobrze, ale w TT najlepiej ;D [Silver TT Quattro]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •