Strona 29 z 37 PierwszyPierwszy ... 192728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 435 z 547

Wątek: Humidorek - czarne S-tronic 200KM z 2007r

  1. #421
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    wtryski od S3(domyslam sie) nie dadzą Ci nic jeśli nie wymienisz pompy na autotecha albo REVO.
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  2. #422
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Wystarczy wkład pompy, nie cała. Jest on na zdjęciu z lewej strony (małe metalowe coś opakowane i wycenione jak biżuteria...). I jeszcze potrzebny inny zaworek wtrysku, już do mnie jedzie.

  3. #423
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Ciągle mało mocy... A dowiadywales się jak z dołożeniem quattro? Dalej to koszta +15 tyś?

  4. #424
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Moc mocą ale bez napędu na 4 koła zbytniej radości z niej nie będzie szczególnie, że zaraz będzie zimno, mokro spadnie śnieg. Ceny TT spadają więc może warto kupić jakąś po taniości z quattro i zrobić przekładkę.
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #425
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Moze tez rozwiazaneim jest kupic rozbita (oczywiscie przod) i przekladka q....nie wiem tylko na ile Q dostaje w tylek przy mocnym uderzeniu przodem.

  6. #426
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Było 3.2 na popularnym portalu za bodajże 15000 zł. Ale nie wiem, czy jeszcze jest i jak z napędami.
    AUDI nie przestaje się kochać.

  7. #427
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Mysle ze taki swap zaciekawilby niejedna osobe.

  8. #428
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Humidorek już coś kiedyś o tym s wspominał dlatego pytam czy coś się zmieniło

  9. #429
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez squirrelkuss Zobacz posta
    Ciągle mało mocy... A dowiadywales się jak z dołożeniem quattro? Dalej to koszta +15 tyś?
    Bzdura. Nie jest to koszt 15tys+ ...

    Ja będę pierwszą osobą na forum która to udowodni forumowym "znawcom" ze mozna to zrobic za ok 1tys EUR (nie liczać roboty).Na forum a4 klubu jest watek który ma kilkadziesiąt stron odnosnie dokładki quattro i sporo osob juz taki mod przeprowadziło. Co prawda w a4 jest nieco taniej i nieco łatwiej ale wszystko podobne i sprowadza sie do jednego. najwiekszy problem jest z podporą wału która wykonana/zainstalowania nieumiejętnie przenosi spore drgania na bude.

    Z reszta, kilka osob juz robiło to za oceanem i jak ktos ma chwile chęci i i czasu to bez problmu znajdzie co do takiej modyfikacji potrzebne będzie.
    W przypadku DSG sprawe nie tyle komplikuje co podnosi znacznie koszta sama skrzynia z która zawsze bedzie loteria a ewentualne koszty napraw idą pozniej w tysiace. Własciciele manuala takiego problemu nie mają. Koszt nowej - cały czas zabójczy , a uzywek raz ze mało , to albo nie kompletne,albo szroty albo cena nie do przyjęcia a i tak we wszystkich przypadkach loteria bo umówmy sie ze w porównaniu do manuala w stronicu jest co sie psuć i jest co uszkodzić...


    PS.
    Wtajemniczeni wiedzą ze od ponad miesiaca lezy u mnie w garazu cały napęd z tylnym wozkiem i dyfrem. Skrzynia w sumie tez jest do wzieca za 2200 od a3 ale bez reduktora a wołałbym w komplecie .
    Na zime będą 4 kapcie bo stwierdziłem ze zanim włoże turbo , lepiej zadbać za wczasu o przeniesienie tej mocy na alfalt niz odwrotnie bo i tak 300km+ jest nie do wykorzystania na ośce i mija sie z celem troszeczke.
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  10. #430
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Zatem czekamy

  11. #431
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    I kibicujemy )

  12. #432
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez asikson Zobacz posta
    Bzdura. Nie jest to koszt 15tys+ ...

    Ja będę pierwszą osobą na forum która to udowodni forumowym "znawcom" ze mozna to zrobic za ok 1tys EUR (nie liczać roboty).Na forum a4 klubu jest watek który ma kilkadziesiąt stron odnosnie dokładki quattro i sporo osob juz taki mod przeprowadziło. Co prawda w a4 jest nieco taniej i nieco łatwiej ale wszystko podobne i sprowadza sie do jednego. najwiekszy problem jest z podporą wału która wykonana/zainstalowania nieumiejętnie przenosi spore drgania na bude.

    Z reszta, kilka osob juz robiło to za oceanem i jak ktos ma chwile chęci i i czasu to bez problmu znajdzie co do takiej modyfikacji potrzebne będzie.
    W przypadku DSG sprawe nie tyle komplikuje co podnosi znacznie koszta sama skrzynia z która zawsze bedzie loteria a ewentualne koszty napraw idą pozniej w tysiace. Własciciele manuala takiego problemu nie mają. Koszt nowej - cały czas zabójczy , a uzywek raz ze mało , to albo nie kompletne,albo szroty albo cena nie do przyjęcia a i tak we wszystkich przypadkach loteria bo umówmy sie ze w porównaniu do manuala w stronicu jest co sie psuć i jest co uszkodzić...


    PS.
    Wtajemniczeni wiedzą ze od ponad miesiaca lezy u mnie w garazu cały napęd z tylnym wozkiem i dyfrem. Skrzynia w sumie tez jest do wzieca za 2200 od a3 ale bez reduktora a wołałbym w komplecie .
    Na zime będą 4 kapcie bo stwierdziłem ze zanim włoże turbo , lepiej zadbać za wczasu o przeniesienie tej mocy na alfalt niz odwrotnie bo i tak 300km+ jest nie do wykorzystania na ośce i mija sie z celem troszeczke.
    A więc to to było na tej sławetnej palecie

    A żeby było w temacie, Humidorek - bardzo ciekawe mody robisz w TT. Wg mnie licznik z białym wyświetlaczem jest taką idealną wisienką na torcie przy dopieszczaniu wnętrza (nie wspominając o elementach obszywanych skórą). Gratki
    Ostatnio edytowane przez Jerry ; 24-09-2014 o 12:30
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #433

    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Łomża
    Pojemność
    brak
    KM
    204
    Rocznik
    2018
    Kolor
    Volvo XC60
    Posty
    1,052
    Jeśli asikson ogarnie swój mod w kwocie o której wspomniał to ma to sens - no zobaczymy jeszcze jak to będzie z eksploatacją - kibicuję. W innym przypadku np. kup pan rozbitego za 15 koła i przekładaj to zalatuje mi trochę sytuacją: mam ochotę na 3 piwa kupię sobie pół browaru .
    Ostatnio edytowane przez Kwinto ; 24-09-2014 o 13:58
    Nie jestem zupą pomidową żeby mnie wszyscy lubili

  14. #434
    Awatar asikson
    Dołączył
    Jan 2011
    Płeć
    Skąd
    Fallenizza
    Pojemność
    2.0T
    KM
    410
    Rocznik
    1944
    Kolor
    BLAU
    Posty
    535
    Cytat Zamieszczone przez Kwinto Zobacz posta
    Jeśli asikson ogarnie swój mod w kwocie o której wspomniał to ma to sens - no zobaczymy jeszcze jak to będzie z eksploatacją - kibicuję. W innym przypadku np. kup pan rozbitego za 15 koła i przekładaj to zalatuje mi trochę sytuacją: mam ochotę na 3 piwa kupię sobie pół browaru .
    Troche tak, tylko jest jeszcze jedno ale: jesli masz miejsce gdzie trzymac tego rozbitka, czas , checi i troche cierpliwosci to pozostałe graty sprzedasz i wyjdziesz z modem na 0 lub jeszcze zarobisz to tez inna bajka ale troche trzeba sie przy tym narobić... Jest to po prostu jakaś opcja(ambitniejsza i z wiekszym kapitałem do włożenia.
    Cel jest tylko jeden - najlepiej grające TT na świecie!

  15. #435
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    No i super. Włożenie quattro a dopiero później turbo (już większe, niż k04) to właściwa kolejność. Ja zrobiłem inaczej i pewnie z tą k04 zostanę, a co do quattro to "się zobaczy". Moc 300+ oczywiście sprawia problemy przy starcie, pisałem też o tym. Ale dla mnie ściganie się spod świateł nie jest ważne, przy 60-100 już taka moc jest ogarniana przez opony 255, dlatego jeszcze trochę jej sobie dorzucę

Podobne wątki

  1. Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 200Km
    Przez gregor10 w dziale Nasze Auta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 01-05-2017, 11:42
  2. Moje Audi tt 8j 2007r 2.0
    Przez jacekpom w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 20:29

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •