Cytat Zamieszczone przez humidorek Zobacz posta
W piątek kupiłem moją maszynkę Jest to czarne MK2 z 2007r, 200KM, skrzynia DSG, xenony z doświetlaniem zakrętów, tempomatem, podgrzewaniem siedzeń. Czyli wersja prawie podstawowa, zdjęć nie umieszczam, nic niezwykłego nie ma. Z dodatków, jakie bym chciał to tylko napęd 4x4 i sterowanie radiem w kierownicy.

Auto jest w stanie idealnym. Właściciel (Wojtek - pozdrawiam przy okazji kupił je w 2008r w salonie w Niemczech i od tego czasu jeździł po Wawce (łaczny przebieg 47 tys km). Serwisanci w ASO po oględzinach uznali, że jest prawie jakby wyjechał z fabryki i stał nieużywany co drugi miesiąc. Było garażowane, mało jeżdżone zimą (na zawieszeniu są jeszce niezniszczone naklejki).

Autem jeździ się bosko, jak gokartem. Szwagier jeżdżący Mitsubishi Lancer Evo 4x4 mówi, że TT jeśdzi tak, jakby też miała napęd 4x4, co uważam za najwyższe uznanie

To, co mi trochę przeszkadza (choć ogólnie jestem zachwycony) to trochę za małe felgi (16"), przez co przód wylatuje mi na ciasnych zakrętach oraz popiskuje przy ruszaniu (mimo załączonego ASR/ASP). Oczywiście wiem, że wymiana kół na większe pomogłaby, ale nie chcę wydawać 10 tys na to obecnie, a badziewnych ciężkich felg nie kupię przecież.

Poczytałem już forum i rzeczy, jakie planuję wkrótce to:
- położenie podłoki kwarcowej na lakier
- wstawienie wskaźnika turbodoładowania i podłokietnika
- chowanie tablic wraz ze spojlerem
- dodanie sterowania radiem do kierownicy
- mocowanie nawigacji na obręczach wywiewu

Preróbki na później to:
- większe felgi, oppony Yokohama
- chip tuning (na razie podstawa do 270KM)
- ew. mocniejsze hamulce
- ew. wymiana wydechu (ale nie na jakiś głośny)
- ew wstawienie tylnej rozpórki Neusped

Mam więc nadzieję, że pojeżdżę nim z 6 lat, jak poprzednikiem (focus trend 2.0).
gratki furacza, widać , że wiesz co chcesz. powodzenia w modach.
p.s. fotki w tym dziale obowiązkowe, hehe! no joke.