Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Wątek: Kolejny tym razem gsx 600...750 a może...?

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    Kolejny tym razem gsx 600...750 a może...?

    Po ostatnim powodzeniu zobaczyłem dzisiaj kolejną szlifierę. Wiem że to suzuki gsx mniej więcej:
    Suzuki GSX-R WARTO!!! (250854448 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    takie miał barwy ale oglądałem go z tyłu więc nie jestem wstanie powiedzieć czy to 600 750 czy może litr. Po mieście siedziałem na ogonie i na każdej prostej się tam łapaliśmy , motor odskakiwał deczko ale ja cały czas goniłem potem. Po tak małym mieście z ciasnymi uliczkami objechać motor to jest praktycznie nie realne. Ale trzymając się na tyłku gościu stwierdził pewnie że uczepiłem się jak rzep psiego ogona i postanowił wyjechać na płońską obwodnicę aby mnie zgubić. pierwszy ruszył ale przy włączeniu się do obwodnicy nieco zaspał i zaraz się zrównaliśmy i wtedy przez cały 3 bieg szliśmy praktycznie łep w łep lecz gościu coś tam chciał ominąć delikatnie przyspał sprawę i musiał wjechać za mną. Potem jeszcze ze 300-400m prostej gdzie mu odchodziłem zwiększając odległość a potem zakręt. Nie wiem co wtedy robił ale po zakręcie jak spojrzałem w lusterko to był dalekooo(gdzieś z 50m przynajmniej), zwolnilem do przepisowych 120 aby pojechać z rolki ale gościu chyba się wkurzył i już nie chciał także wyprzedził mnie na pełnym ogniu nie zamieniając nawet słowa a ja się wróciłem do domu
    Szczerze nie jestem w stanie stwierdzić czy to 600 750 czy może litr ale podchodząc rozsądkowo można przyjąć że 600 bo moje auto nie jest jakimś tam mega wymiataczem żeby kilować litry albo nawet 3/4 :P
    Nawiązując do wcześniejszego postu Arttura w poprzednim temacie gościu teraz chyba był zaskoczony skoro gdy zwolniłem myśląc że będzie pogadanka albo powtórka uciekł hehe
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 27-07-2012 o 20:05

Podobne wątki

  1. Mk2 nie odpala za pierwszym razem
    Przez Morissxd w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-12-2016, 18:24
  2. Razem bezpieczniej 2014 1/4 mili Częstochowa
    Przez wiewioraandrzej w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 21:29
  3. Może małe spotkanie(może być duże;) ) a Warszawie...:)
    Przez 4mario w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 13-01-2014, 21:44
  4. Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 10-08-2011, 19:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •