Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 50

Wątek: statusy użytkowników

  1. #31
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    swoją drogą tematu o TT Michała praktycznie nie ma bo brakuje fotek:P (ciekawe czy nadal wszyscy chcą VIPa hehe)

  2. #32
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    Kolego, chyba nie rozumiesz rangi VIPa na forum
    VIP ci nie potrzebny do tego, aby z Michałem porozmawiać. Nawet status "nowy" na to pozwala.

    A tak na marginesie to 5 lat jest chyba optymalna ilością lat. Bo jak się patrzę na ilość osób zarejestrowanych na forum i czas od ostatniej wizyty to zgroza. Większość jest aktywna rok może dwa a później znika. Więc dostając VIPa trzeba czuć się wyróżnionym, a nie że za pół roku będą same vipy i nikogo więcej na forum.
    Z tym się zgadzam trzeba przefiltrować Vipów którzy na forum nie pojawiają się już bardzo długo, a jest kilku takich, ta ranga to wyróżnienie więc trzeba być aktywnym.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #33
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez _kris Zobacz posta
    - minimum na forum 5 lat
    - aktywne uczestnictwo na forum
    - wspieranie innych na forum lub poza
    - pokazanie się na zlotach (chociaż miejscowych, ale warto by było zrobić raz w roku spota ogólnopolskiego)
    - decyzje podejmują władze po spełnieniu powyższego, oczywiście na wniosek użytkownika
    - brak aktywność VIPa na forum przez okres np. 1 roku, jest jednoznaczne ze spadkiem statusu na niższy.
    - 5 lat to chyba lekka przesada tak mi się wydaje. Proponuję np. 2 lata jeżeli już ma być takie kryterium.
    - aktywne uczestnictwo na forum - OK
    - wspieranie innych na forum lub poza - OK
    - pokazanie się na zlotach - jeżeli chodzi o miejscowe to kwestia do przedyskutowania. Jednak ogólnopolski zlot to by było coś. Ale będziemy myśleć (:
    - decyzje podejmują władze po spełnieniu powyższego, oczywiście na wniosek użytkownika - OK
    - brak aktywność VIPa na forum przez okres np. 1 roku, jest jednoznaczne ze spadkiem statusu na niższy. - pewnie do przedyskutowania w indywidualnych przypadkach.

  4. #34
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Panowie Ksolk i kisseM przywołuje was do porządku
    Znowu TT znowu Cabriolet

  5. #35
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    edytowałem niektóre posty ,usunąłem ten śmietnik i przepychanki bo patrzeć się nie da, także przywołuję do porządku bo pamiętajcie że pomimo nadchodzącej zimy sezon na banany cały czas aktualny dlatego nie starajcie się na niego zasłużyć...

  6. #36
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Nastała cisza w temacie, a ze statusami jednak coś się dzieje.

  7. #37

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Hehe, każdy che mieć VIP'a ale jak trzeba wesprzeć forum żeby na to zasłużyć to już się wykruszają. Przykładem może być ta prośba o pomoc Jaqob'a:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...-grafika-forum
    Wiadome jest, że nie każdy zna się na grafice, ja się nie znam, ale żeby nikt na forum tego nie potrafił ?
    Ostatnio edytowane przez wojtek1989 ; 06-01-2014 o 13:07 Powód: podwójny post

  8. #38
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ja mogę polecić jednego grafika ale on za friko tego nie zrobi. Jednak do ściepy forumowej bym się dorzucił.
    Jeśli będzie potrzebna pomoc finansowa forum na cokolwiek oczywiście wesprę w miarę możliwości.

  9. #39

    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    wawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    287
    Tak jak już ktoś napisał wcześniej, Forum stoi na darmowym serwerze, także zrzutki na ten cel nie będzie, chyba że na jakieś inne cele. Co do Prośby o pomoc Jaqob'a to się już przedawniło więc lipa. Z drugiej strony żeby być w temacie to dawanie VIP'ów "za przelew" nie jest do końca dobrym pomysłem, bo się skończy na tym że każdy przeleje 50zł i będzie żądał VIP'a

  10. #40
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Zacznijmy od tego, że forum nie stoi na żadnym darmowym serwerze a na dedykowanym za który miesiąc w miesiąc płacę. W sumie gdzieś już ponad 2 lata utrzymuję serwer na którym stoi forum. Opłat żadnych nie będzie z tego tytułu. To taki "prezent" ode mnie dla Was

    Odnośnie rangi VIP to jest przyznawana osobom, które przyczyniają się do rozwoju forum i wspierają nasz klub (nie finansowo). O tym kto dostanie VIP decydują tylko administratorzy i moderatorzy. Na ten moment wszyscy ci co mieli otrzymać taki status już go uzyskali. Następna narada odnośnie przydzielania tej rangi będzie za 3 miesiące.

    Cóż mogę zatem powiedzieć, starajcie się a zostanie to docenione

  11. #41
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    uwierzcie, że poza wiekszą skrzynką PW nic więcej się nie dzieje

  12. #42
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ja mogę polecić jednego grafika ale on za friko tego nie zrobi. Jednak do ściepy forumowej bym się dorzucił.
    ICE, tu nie chodzi o jakieś zrzutki na grafików lub polecanie kogokolwiek. Sam zatrudniam obecnie min. 7 grafików i nie mam żadnego problemu z dostępem do nich tyle, że sam nie jestem na forum i chciałbym aby więcej ludzi wykazało chęć integracji i pomocy przy rozwoju forum. Wiem, że są na naszym forum graficy i to całkiem sporo no ale cóż mogę powiedzieć dostawać chciałby każdy z dawaniem czegoś od siebie niestety nie jest już tak kolorowo Tak czy inaczej temat nie aktualny biorę to na swoje barki i tyle.

  13. #43
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Tak czy inaczej temat nie aktualny biorę to na swoje barki i tyle.
    Wg mnie takie obarczanie 1 osoby wydatkami nawet jeśli to sprawy groszowe, kiedy forum jest publiczne i mamy mnóstwo userów jest po prostu to wstyd.Jestem tu nowy i nie mam nic do powiedzenia z racji stażu ale dla mnie po prostu to wstyd żeby żerować na dobroci jednej osoby. Kiedy jest to prężnie rozwijające się forum i encyklopedia wiedzy o naszych autach. I dodam że nie pisze tego żeby komukolwiek wejść do tyłka.

  14. #44
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Tak czy inaczej temat nie aktualny biorę to na swoje barki i tyle.
    Wg mnie takie obarczanie 1 osoby wydatkami nawet jeśli to sprawy groszowe, kiedy forum jest publiczne i mamy mnóstwo userów jest po prostu to wstyd.Jestem tu nowy i nie mam nic do powiedzenia z racji stażu ale dla mnie po prostu to wstyd żeby żerować na dobroci jednej osoby. Kiedy jest to prężnie rozwijające się forum i encyklopedia wiedzy o naszych autach. I dodam że nie pisze tego żeby komukolwiek wejść do tyłka.

  15. #45
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta
    uwierzcie, że poza wiekszą skrzynką PW nic więcej się nie dzieje
    ale milo ze ktos docenia Cie

    Cytat Zamieszczone przez wojtek1989 Zobacz posta
    Hehe, każdy che mieć VIP'a ale jak trzeba wesprzeć forum żeby na to zasłużyć to już się wykruszają. Przykładem może być ta prośba o pomoc Jaqob'a:
    http://www.klubtt.pl/showthread.php?...-grafika-forum
    Wiadome jest, że nie każdy zna się na grafice, ja się nie znam, ale żeby nikt na forum tego nie potrafił ?
    To cytat ze wspomnianego tematu o poszukiwaniu grafika:
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Bardzo dziękuję za pomoc. Jak zwykle można było liczyć na pomoc userów... <taka sobie tylko delikatna ironia>
    Ja uwazam go za nieodpowiedni, poniewaz gdyby ktos mogl to by pomogl - ja zawsze staram sie pomoc, ale temat zostal zamkniety wiec sie nie wypowiadalem, ale jak widze ze ktos tu poruszyl - Ja tez grafikiem nie jestem i nie znam nikogo kto poswiecilby nam kilka godzin, dzien - dwa i cos wydlubal za friko. Moge pojsc do swojej firmy do dzialu grafiki i przedstawic co trzeba zrobic, dostac wycene, ale nie o to chodzi...

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Witam wszytskich uzytkowników
    Przez Alan_Pol w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 14:21
  2. Do uzytkownikow mk2
    Przez michu1985 w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 20:12
  3. Witam użytkowników TT
    Przez iksur w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2009, 13:53
  4. Pozdrawiam użytkowników
    Przez Just w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2009, 09:43
  5. Witam użytkowników TT
    Przez itray w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 09:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •